Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (4 221)

Pád letu A800 (2020)

Precizně zpracovaná rekonstrukce jedné nekompromisní byť fiktivní letecké nehody, ale ani nic navíc. Thrillerové napětí tu nečekejte, ale zase je pravda, že po řemeslné stránce to svou kvalitu má.60%

Agent Game (2022) odpad!

Gibson padl na dno. Lze se z něj dostat nebo na něm setrvat. Osobně doufám v první možnost.0%

Panama (2022)

Tak Gibson se nám pomalu propadá do bažin a začíná působit doufám, že jen přechodně dojmem, že na všechno kašle a jde jen za penězmi podobně jako Vyliž. Zklamáním je rovněž režisér Neveldine který od ve svý době opravdu zábavnýho a invenčního Cranku a jakž takž ucházejícího pokračování už nedokázal na tyhle filmy navázat ani náhodou, ale dobře tu jednu ještě dám i proto, že Agent Game je ještě větší peklo.15%

plakát

Severní moře v plamenech (2021)

Tak po Vlně a Zemětřesení do třetice všeho zlýho z Norska. Zdá se, že výroba katastrofických filmů se přesunula právě tam a nutno uznat, že s každým dalším snímkem se zlepšují. I tady najdeme hluchá místa a byť efekty jsou podobně jako v Zemětřesení naprosto v pořádku, tak samozřejmě mohlo by jich být víc, ale tady se nepracuje s miliardovými rozpočty takže v rámci možností zcela ok. Jsem zvědavý s čím Norsko přijde příště. Tady to ještě na čistý čtyři hvězdy nevidím, ale za mě jde úroveň rozhodně nahoru.65%

plakát

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

Nejvíc upřímná a nejzábavnější sebereflexe jaká se kdy v Holým údu objevila. Nick Fucking Cage stoprocentně sám sebou tak jak to umí jenom on i když obávám se, že některý ty jeho typický herecký pózy a kukuče určený primárně pro jeho skalní fanoušky mezi který už se nějaký ten čas taky počítám většinový publikum nepochopí což je vidět i na klesajícím hodnocení. Každopádně nečekejte žádnou přehnanou ujetou šílenost. Tohle je spíš hodně na pohodu buddy movie zábava kde Cage přesně ví co jeho fanoušci chtějí a hlavně ho to pořád viditelně baví a i v blbých filmech je sám sebou a to už dneska každý říct nemůže.85%

plakát

Ohře s Vladimírem Čechem (2011) (seriál)

Jo tuhle říční poezii prostě můžu. Podobně příjemná záležitost jako Zpět k pramenům byť tentokrát nedám za plný počet, protože to je celé přeci jenom pouze o jedné řece a bez některých podružných informací bych se i obešel, ale to nekazí výborný celkový dojem a z mého pohledu opravdu velkou spokojenost.90%

Father Stu (2022)

Od spolupráce Wahlberga a Gibsona jsem tedy čekal víc než tuhle sice profesionálně zpracovanou, ale dějově nefunkční nudu. Navíc už stokrát viděno jenom v jiným hávu. Ne úplně proser, ale ani nic super.35%

Smrtící exploze (2009)

Je na tom znát Wynorskiho rukopis i když to oficiálně režíroval Stevens takže si tu užijeme aspoň určitou porci trashové zábavy kdy po úvodní mohutné explozi po zbytek filmu hlavní hrdiny nekompromisně pronásledují digitální plameny a tyto ohnivé vlny mají zázračnou schopnost se zjevovat tam kde je zrovna potřeba. Jinak vesměs souhlas s vegetolem. Na víc jak na dvě to není na to tady Sorbo působí až moc znuděně a souhlasím, že Táborský je v dabingu na něj absolutní fail, ale za to už film nemůže.30%

Svět v ohrožení (2008)

Klasická ukázka špatně udělaného katastrofického filmu s levnými triky a prkennými herci. Divák v ohrožení.15%

Mall (2014)

Tak jsem se k tomuto filmu s hudbou od mých oblíbených LP konečně dokopal, ale výsledek je rozpačitý. Jak tu píší jiní tak úvod je určitě povedenej a všechny pasáže s magorem Malcolmem mě bavili, ale jinak se to potom celý nějak zasekne a souhlasím, že jak je na scéně ten otravnej kluk co se snaží sbalit ještě víc otravnou holku tak je to na pěst. Snaha o nějaký filozofování vyznívá do prázdna a v průběhu děje až do takovýho nijakýho konce šel ten film už vesměs mimo mě a tak hudební složka je to jediný co tu opravdu funguje plus White Noise jedna z mých oblíbených skladeb. Hahn si tu určitě splnil svůj sen o celovečeráku, ale radši měl zůstat u klipů. Takhle z toho je jen potencionálně zajímavý film který jeho tvůrce neukočíroval.40%

Ovládací panel
178. nej uživatel Česko