Cesta do hlubin mozku (TV seriál)

• Česko

Mozek

The Brain With Dr. David Eagleman

The Brain with David Eagleman

Journey to the Centre of the Brain

Dokumentární

USA / Velká Británie, 2015, 6x50 min

David Eagleman

Naprosto fantastický dokument, rozhodně doporučuji! Nejvíc se mi líbil čtvrtý díl.(2.7.2018)

Jedná se o můj nejoblíbenější vědecký dokument. Považuji ho především za velmi přínosný i do praktického života. Tak například jsem si pohovor domluvil po obědě :)(9.1.2017)

David Eagleman je chlápek s luxusníma kotletama a fakt velkým charismatem. Tento šestidílný dokument napsal a předvedl tak perfektně, že i laik v oboru psychologie a neurologie se dozví zajímavá fakta a informace. A vtípek, kdy v díle o rozhodování nastoupí do Deloreana a chtěl by cestovat časem mě utvrdil v tom, že tohle je určitě na 5 hvězd.(9.6.2018)

podívat se do sebe a nechat si vysvětlit, proč sem se rozhodl tak, jak sem se rozhodl....aaahhhh :) Po všech těch stupidních filmech na jedno kopyto je to balzám... Doporučuji(4.3.2017)

Britská dokumentární série neurologa, spisovatele a moderátora Davida Eaglemana je hodně poučná velmi dobře propracovaná. Na téma jak funguje mozek to nejlepší co kdy bylo k vidění v televizi, nejzajímavější je šestý díl.(14.12.2016)