Suicide Squad XXX: An Axel Braun Parody

kaposlav odpad!

Tak hnusný film a kostýmy, že som mal problém identifikovať kto je Asa Akira a kto Riley Steele. Neviem prečo je uvedená dĺžka 70 minút, keď film ma cez dve hodiny. ()

SNCIS

Projíždím jen tak náhodné profily zde na CSFD a narazím na toto. Jako zírám, že i zde se hodnotí porno snímky. Shodou okolností jsem zrovna tento viděl, takže mohu všem honibrkům popsat o co přišli. Největšího ptáka ohniváka zde má černý Deadshot (nečekaný, že?). Nejlepší herecký výkon předvedla Asa Akira jako Katana. To je zkrátka "héérečka." Joker je zde pochopitelně lepší než Jared Leto to bezpochyb. Závěrečná scéna, kde si Harley Quinn hraje s Jokerem a Batmanem je opravdu povedená.... Nicméně jsem někde viděl v roli Harley Quinn - Riley Reid a přišla mi v té roli o dost lepší, ale to je asi otázka vkusu. Jinak kostýmy perfektní. Scénář... sakra ono to mělo scénář? Podle všeho ano, ale koho to zajímá? Je to další XXX Porn Parody Axele Brauna. Nadšence komixu potěší, potěšila i mne... Proto hodnotím 3 hvězdami 55%. Abych dal větší počet hvězd musel by tam bejt pořádnej deep throat a hezčí ženský (pornohvězdy). No, a v neposlední řadě více cumshotu pro ně, protože holky vypadali hladově. - 60%. ()

Fiftis

Taká malá katastrofa. Najlepšia voľba bola obsadiť do úlohy Kleio Valentien a dobré sú ešte kostýmy. Suicide Squad porno bol vynikajúci nápad, ale potenciál vyfučal, ako keď praskne dobre nafúknutý kondóm. Príbeh tupý, sex úplná hrôza. Sľúbil som si že nebudem pretáčať, ale bolo to utrpenie. Nevyšlo vlastne skoro vôbec nič. Interiér vyzeral ako na hajzloch v opustenej nemocnici, o hereckých kvalitách sa nedá ani len polemizovať a po sexuálnej stránke to tiež drelo, od malých vtákov a kôz až po nudné polohy. Nieje tam jediná vec, ktorá by vás nútila sledovať až do konca. Neviem či som sa príliš tešil na Harley Quinn, ale pre mňa sklamanie. ()