Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Krimi
  • Drama
  • Krátkometrážní

Recenze (1 968)

plakát

Můj kámoš špión (2020) 

Obsahuje spoilery: "Jsem bývalý voják speciálního komanda, který teď pracuje na tajných operacích pro zpravodajskou agenturu, kterou by mohla nebo nemusela být CIA." Dave Bautista jako agent, jenž toho moc v hlavě nemá. Má ale tvrdé pěsti, které ho dostanou z každého průšvihu. Tady dělá bodyguarda malé holce a zabrání padouchům vyrobil atomovku. Další z dlouhé řady průměrných komedií s tajnými agenty. - 50%.

plakát

Kosmický hřích (2021) odpad!

Bruce Willis jde do vesmíru. Docela mně mrzí těch několik desítek minut co jsem strávil u tohoto filmu, ale aspoň mám od čeho hodnotit ty lepší. - odpad!

plakát

Mutant: Probuzení (2007) odpad!

Obsahuje spoilery: "Za jejich trest jim Zeus dal ženy." Helena Mattsson v roli té mutantky stojí Za Prd. Myslel jsem si, že horší než trojka to už být nemůže. "Kde to jsem?" – "Ve společnosti dvou úžasných géniů." Mýlil jsem se. Fakt! - odpad

plakát

Námořní vyšetřovací služba - Cesta do Arizony (2009) (epizoda) 

Spoilery: Gibbsův tým vyšetřuje vraždu agenta NCIS. Způsob zabití agenta je totožný s jinou vraždou spáchanou v Arizoně. Gibbs s DiNozzem jedou do Arizony a zbytek týmu se snaží rozluštit kresbu, kterou agent před smrtí Gibbsovi zaslal a dostat se tak blíž k vrahovi. "Zvláštní agent Gibbs? Nějaká ženská chce s vámi mluvit. Tvrdí, že je z NCIS. Ale je divná. Vypadá jako Drákula a má na sobě psí obojek." 99,9%.

plakát

Guru (2022) (seriál) 

Obsahuje spoilery: Vojtěch Kotek jako Guru Jára zvaný též jako Óm Nadsamec, jenž byl český samozvaný duchovní mistr tantry, stíhaný pro znásilňování. Sexuální akty na klientkách vykonával údajně z terapeutických důvodů jako takzvané odháčkování, jež mělo odstranit háčky, které v nich prý zanechali dřívější sexuální partneři. Minisérie Guru tedy pojednává o problematice sexuálního násilí. Více než na odháčkování se ale tvůrci zaměřují na oběti a jejich traumata. Určitě to stojí za podívání. - 70%.

plakát

Mutant 3 (2004) odpad!

Obsahuje spoilery: "Chceš mě, chci tě?" Sunny Mabrey nahrazuje Natasha Henstridge, aby navázala kontakt s lidmi a zkřížila s nimi svůj genetický kód. Jinými slovy je extrémně nadržená a chce pí*at. :D Sice předchozí díly nebyli žádný bomba filmy, ale i tak se na ně dalo koukat a zařadil bych je mezi klasické horory starých časů, leč tento třetí díl je totální průšvih, a tudíž nestojí za váš čas. - odpad!

plakát

Mutant 2 (1998) 

Obsahuje spoilery: "Eva je napůl ženu a napůl vetřelec!" Dvojka prakticky kopíruje jedničku. Tady je akorát  Natasha kladná postava a zlo ztvárňuje jakýsi vojáček. Ten jakmile se změní v tu digitálně udělanou stvůru ( toho mutanta ) , tak je to tak amatérské až to zavání sebeparodií. Je to prostě Béčko s ambicemi Ačkových filmů, kde Natasha Henstridge zvyšuje kvalitu filmu. - 40%.

plakát

Mutant (1995) 

Obsahuje spoilery: "Udělám jí to ZEZADU tak, že už to nebude chtít nikdy jinak!" Mutant aneb hororová série, kterou prakticky nikdo nezná. Natasha Henstridge tu jako ten mutant hledá chlapa, jenž jí vo*uká zezadu a zepředu, aby ji oplodnil. Proč? Protože chce svět zaplnit mimozemský bas*ardy. Pronásleduje ji přitom Michael Madsen, jenž byl najat, aby ji zabil. Dalo by se říct, že tenhle film je takový klasický horor starých časů, kde jsou občas nějaké ty zajímavé momenty. Na 2 hvězdičky film u mě dosahuje pouze díky Natashe Hendstridge. - 40%.

plakát

Námořní vyšetřovací služba - Pomsta (2009) (epizoda) 

Spoilery: Mezi špinavým prádlem se v jednom hotelu najde mrtvola pracovníka ministerstva obrany. Podezření padá na muže, který se vydával za agenta DiNozzu a byl mu i podobný.  - 99,9%.