Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

1. Dr. Podvodník: Jean Claudea Dominiquea srazí auto, které z místa nehody ujede. Manželka mu přispěchá na pomoc a stane tváří v tvář jeho druhé ženě. Pohled do jeho dvojího života vede k nebezpečí.

2. Studená modrá krev: Dr. Dirk Greineder je nesmírně vážený muž ve vyšších společenských kruzích Massachusetts. Tedy dokud se mu tajná závislost na pornu nevymkne z rukou a nevyústí v hrůznou vraždu.

3. Ano, pane: V Irsku zmizí začínající učitelka ve školce. Její rodina se domnívá, že ji deprese dohnala k sebevraždě. Důvodem je však zvrácený milovník BDSM.

4. Tmavší modrá: V Illinois je nalezen mrtvý policista. Město se tak ocitne v nouzovém stavu. Na povrch však vyplynou nechutné detaily z tajného života mrtvého policisty. (TV ID Xtra)

(více)

Recenze (1)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Seriál sa zameriava na manželstvá, ktoré so sebou nosili také temné tajomstvá, že vzťah vyústil do tragédie. Ďalší z radu kvalitných seriálov na ID, ktorý púta už len tým, že príbehy sú autentické a pravdivé. Celkovo dobre odvedená séria, ktorá ukazuje že túžba a vášeň môžu veľmi často zatemniť myseľ. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama