Yung

Yung je v podstatě filmový trip, který sleduje příběhy čtyř mladých dívek v pulzující a hedonistické subkultuře moderního Berlína. Nade vším tím je ale čistý, drsný a autentický obraz přátelství. (Fary)

solisoli

Čo chcel básnik povedať, sa da okomentovať tento nemecký projekt, ktorý ponúka iba veľa otáznikov, výčitiek, ale žiadnu odpoveď, pretože to takto aj je. Čiže, akási bezmyšlienková paródia na život mládeže, ktorá ponúka všetko možné, čo by nejako prilákalo divákov svojho druhu. Jediné čo zaujalo bol snáď jediný duchaplný výrok zvrhlej tenagerky. Robíme, čo robíme, je jedno. Aj tak zmaturujeme, ako ostatní. Po tejto pôsobivej myšlienke, za jednu hviezdičku je ďalšia polemika, bezpredmetná. Zbohom zdravý rozum. ()

mira007

Německý film o partě holek z Berlína, jejichž život je sex, drugs and rock.. teda techno. Kalení, sof porno, prostituce, dealovaní, tancování bez děje, ale v autentické atmosféře v dokumentárním stylu k čemuž přispívají i ty "dokumentární" mluvící hlavy. Je to sice formálně kvalitní film na pomezí nezávislého filmu a náhled do světa této subkultury celkem poučný, ale pro mne je to tak vzdálený svět, že i ten filmový zážitek je max za dvě hvězdy. ()

Aljak

Pseudo-dokument v podobe sondy do súčasnej modernej "kultúry" mladých dospievajúcich dievčat? To rozhodne neznie zle. Ale pozerať sa hodinu a pol na to ako sa partia štyroch dievčiniek správajú ako odtrhnuté z reťaze, to človeka až tak nebaví. Aspoň že na pohľad boli relatívne sympatické, keď už ich správanie malo od akejkoľvek sympatie mega ďaleko. Ale potenciál to malo celkom dobrý, akurát tam zabudli dať aj nejaký dej... ()

Thomas_xxxxx

Nejaká zmes lesbického a hetero soft porna bez nejakej väčšej zápletky alebo príbehu, ktorá pôsobí dosť samoúčelne. Ani sám neviem, či to je na odpad alebo plné hodnotenie, takže pochopím aj odpad, ale vcelku rýchlo to zbehlo, aj keď to bola riadna somarina. Mám z toho veľmi rozpoluplné pocity. ()