The Follower

Brendan Turrill

Kostýmy:

Megan Coates

• Hernycztek

Neskutečně tupý film, který nepobral ani špetku logiky. Téměř žádné seznámení s postavami a dějem, takže nemáte ponětí, co od toho očekávat. Jeden z ,,highlightů" měl být pád letadla, jenže světe div se, oni tam neukáží ani trosky po pádu, natož nějakou situaci z vnitřku paluby. Zbytek děje se odehrává v jedné místnosti, se dvěma ženami, které moc hereckého umu nepobraly. Naprosto nudné dialogy a hlavní postavy, bez větší snahy zaujmout diváka. Nedojde absolutně na nic, co by se dalo vyzdvihnout. Jasně.. očekávat nějaké gore bylo troufalé, ale že se to nesnaží ani o psychický nátlak na oběť, to už neodpustím. Nelogičnosti bijí do očí v každé druhé scéně, nemluvě o tom, že Chelsea měla možnost svou věznitelku několikrát přemoct a ukončit tak moje trápení, které trvalo celou hodinu a půl. Kdyby to bylo o půl hodiny kratší, se svižnějším tempem, mohlo to dopadnout lépe. V součtu se tomu nedá říkat ani thriller a nejsmutnější na tom je, že to mělo potenciál na krásný průměr, kdyby to celé nezabil scénář.(23.5.2017)