Heartbeats

Tamara Meem

Scénografie:

Aparna Sud
  • mimozakon

..alebo ako sa raperska tanecnicka vydava do Indie a zamiluje sa tam do indickeho choreografa a tanecnika a ten jej vlastne pomoze vo vlastnej kariere tanecnicky. Moc mi to nesadlo. Ine Indicke tanecky sa mi pacia viac..Aj ked vsetky tje tanecky okolo svadby su uchvacujuce.(17.11.2017)

Na podobný snímek se budete dívat proto, že chcete vidět zajímavá taneční čísla. A já musím uznat, že spojení moderního tance s indickým se mi prostě líbilo. Popravdě jsou to ale opravdu jen ta taneční čísla, která mě tu bavila, příběh, který s zde odvíjí, je bohužel docela očekávaná nuda, která neoslní.(22.1.2018)

Co se obsahu týče, nic světoborného. Podobný příběh už tu byl stokrát. Nicméně, já jsem vášnivým milovníkem tanečních fimů a tento mou touhu po tanečních kreacích více než bohatě naplňuje. taneční čísla jsou velmi vydařená, kombinace "Bollywood style" a streat dance docela lahodí oku, hudba je chytlavá a děj rychle ubíhá. Navíc... na Amitashe Pradhana se strašně hezky kouká :-) za mě palec nahoru. Dobrý relax pro nedělní pohodu.(4.3.2018)