poster

Heartbeats

 • Kanada

  Heartbeats

Romantický

USA, 2017, 107 min

Režie:

Duane Adler

Scénář:

Duane Adler

Kamera:

S. Ravi Varman

Střih:

Tamara Meem

Scénografie:

Aparna Sud
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mimozakon
  **

  ..alebo ako sa raperska tanecnicka vydava do Indie a zamiluje sa tam do indickeho choreografa a tanecnika a ten jej vlastne pomoze vo vlastnej kariere tanecnicky. Moc mi to nesadlo. Ine Indicke tanecky sa mi pacia viac..Aj ked vsetky tje tanecky okolo svadby su uchvacujuce.(17.11.2017)

 • kaylin
  ***

  Na podobný snímek se budete dívat proto, že chcete vidět zajímavá taneční čísla. A já musím uznat, že spojení moderního tance s indickým se mi prostě líbilo. Popravdě jsou to ale opravdu jen ta taneční čísla, která mě tu bavila, příběh, který s zde odvíjí, je bohužel docela očekávaná nuda, která neoslní.(22.1.2018)

 • Nemain1987
  ****

  Co se obsahu týče, nic světoborného. Podobný příběh už tu byl stokrát. Nicméně, já jsem vášnivým milovníkem tanečních fimů a tento mou touhu po tanečních kreacích více než bohatě naplňuje. taneční čísla jsou velmi vydařená, kombinace "Bollywood style" a streat dance docela lahodí oku, hudba je chytlavá a děj rychle ubíhá. Navíc... na Amitashe Pradhana se strašně hezky kouká :-) za mě palec nahoru. Dobrý relax pro nedělní pohodu.(4.3.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace