Kdo pohlídá Olivera

• USA Who's Watching Oliver

Snímek "Kdo pohlídá Olivera" vypráví příběh duševně nevyrovnaného samotáře, ztraceném v životě, který mu byl vnucen. Po nocích se Oliver bezcílně potlouká po ulicích, kde masakruje své oběti skutečně šokujícím a ponižujícím způsobem. Jeho jedinou záchranou a možným únikem z dosavadního života, z něhož se zoufale snaží vymanit, je krásná Sophia, která se svou sladkou výstředností a naivitou sama dostává do nebezpečí. (Cinemax)

CharlieSs

Nevím co se mnou dneska je... Nebo nevím, jestli to je těma sračkama, na které dneska narážím... Každopádně, ugh. Já ani nevím, co k tomuhle mám říct, a co mám říct k tomu konci, to už nevím vůbec... Ta jedna * je za herecký výkon hl. hrdiny, jinak bych sem pleskla akorát další odpad. ()

wowylgu313

Po delší době jsem dostal chuť na nějakou pořádnou "uchylárnu" dostal jsem typ na toto dílo... No fanfára se až tak moc v závěru nekonala. Viděl jsem už tedy mnohem horší. Tady to bylo hodně ochuzené na tím že ta brutalita zde nebyla priorita. Ano, něco sem tam tu je ale spíš se film zaměřil na vztah "matky" a syna a posléze na zamilovaný duo. Takže syn co nechtěl být psychopat, matka co je psychopat a později partnerka co je víceméně taky tak trochu psychopat. Zakončení totální "romantikou" pobavilo ;-D ... Myslím si za to co tam bylo a co tam právě skoro prozmenu nebylo je 45-50% dostatečných... ()

ruminawi

Legrace jak stehno, čímž nemyslím to právě někomu odříznuté - za halasného skandování maminky. Pro alespoň krapet zvrhlé a sadomasochisticky laděné diváky příjemná romance na jednu noc, případně dokud nás sada kuchyňských nožů nerozdělí. ()