Osamelý muž kvôli traumám z detstva upadne do stavu, kedy nedokáže vydržať bez vraždenia. Jeho obeťami sú mladé ženy, ktoré prekvapí pod rúškom noci a následne ich usmrtí. (Marceloo)

Marceloo

Osamelý muž kvôli traumám z detstva upadne do stavu, kedy nedokáže vydržať bez vraždenia. Jeho obeťami sú mladé ženy, ktoré prekvapí pod rúškom noci a následne ich vo svojom byte usmrtí. - Dalo by sa povedať, že ide o pozoruhodný horor, ale dej je až príliš obohraný a divákovi, ktorý videl podobných hororov desiatky, nemá v podstate čo ponúknuť. Pochváliť musím masky, pretože zopár gore scén bolo poriadne intenzívnych, pekné prostredie Prahy, kde sa značná časť filmu natáčala, a aj ústrednú motiváciu hlavnej postavy, ktorá bola spracovaná s prehladom. Celkovo ale film pôsobí nedotiahnuto, čo ma prinútilo zamyslieť sa nad tým, ako velmi je americká hororová indie scéna popredu oproti tej európskej. Ale nevadí, máme tu dosť talentov, ktoré majú na to, aby tento deficit v nadchádzajúcich rokoch vyrovnali, aj keď tento tvůrčí tým sa medzi nich zrejme nezaradí. Rozhodoval som sa medzi silnými dvoma hviezdičkami a slabými troma, ale pokazený záver ma utvrdil v tom horšom hodnotení. + herec z Stung + herečka z Seed 2, German Angst a Skin Creepers ()

• Film sa natáčal v Prahe a v Nemecku. (Marceloo)
  • Autoumyváreň, kde Xavier (Marc Engel) pracuje, sa nazýva Dahmer. Názov je odkazom na sériového vraha menom Jeffrey Dahmer, ktorého citát sa objaví na začiatku filmu. (Marceloo)