Nejnovější hlasy na komediální scéně vystupují v půlhodinových speciálech v Los Angeles a baví publikum svými mazanými vtipy, zábavnými postřehy i trapnými přiznáními. (Netflix)

drake31

[Season 1] Nate Bargatze: 3*; Fortune Feimster: 3*; Deon Cole: 4*; Nikki Glaser: 3.5*; Beth Stelling: 3.5*; Dan Soder: 5* [Season 2] Joe List: 3*; Gina Yashere: 4*; Kyle Kinane: 3.5*; Rachel Feinstein: 3.5* (a asi som sa zaľúbil); Brent Morin: 4*; Aparna Nancheria: 2* Pravdou je, že ani jedno polhodinové vystúpenie ktoré tu je, sa nijako nechytá velikánov standupu. Avšak! Je neuveriteľne fajn, a osviežujúce vidieť nové (nie tak známe) talenty a počúvať ich vtipy, a príbehy podané ich vlastným štýlom. Nie každému sadnú vtipy. Nie každému sadne to ako sú odprezentované. Pevne však verím, že vo všetkých vystúpeniach si každý nájde niečo, na čom sa s chuti zasmeje. Pre mňa osobne vyhral Dan Soder, a vôbec by som nebol proti keby mu Netflix doprial vlastný hodinový special. Pre mňa The Standups je jeden (z mnohých) dôvodov prečo sa oplatí mať Netflix - a to mať na dosah prsta nevyčerpateľnú zásoba standupov, a to obzvlášť ako spustili kampaň #NetflixIsAJoke. ()

Thug_Leo

Černoši povídají o tom jak to měli těžké 200 let zpátky, ženy nejsou vtipné a mimo jednoho je to nuda před spaním. Komedik jako Carlin, C.K, Gervais, Segura, Burr....vs. tihle rádoby komici, ne díky ()