Láska až za hrob (TV seriál)

• Mexiko

Siempre Tuya Acapulco

Drama / Romantický

Mexiko, 2014, 44 min

Eduardo Ripari

Svým způsobem geniální(22.12.2018)

Zacnu tím, ze telenovely absolutně nesleduji a odmítám. Viděla jsem snad jednu před patnácti lety snad . Tuhle jsem začala sledovat absolutně náhodou. Převážně sledují horory a psychothrillery a mohu vám říct, ze tahle telenovela zajížděla až tak daleko, ze psychicky teror na diváka byl az neskutečny. O tom později.Začíná to naivně, skoro az debilne. Chudá Olvido (mimochodem nádherná Melissa Barerra) a bohatý Diego (Daniel Elbittar) se do sebe zamilují. Všechno je super, dokud se mu nevrátí paměť a on se nevrátí do města. A na scénu přichází ďábel v ženské podobě Írán(Cecilia Ponce). Asi jediná, kvalitní herečka v seriálu. Ta by se neztratila v kdejakem psyho hollywoodském snímku. Pak už začíná nejspíš klasický scénář telenovel. Série intrik, totalne debilni chování hlavních postav, neskutečný teror na hlavni hrdinku, vraždy, únos dítěte, policie neschopná něco vyřešit, vydírání, pomsta. I nějaká láska tam bude, ale pozor na telenovelu nic extra. Nedam pět, zato, ze i konec byl převážně jen o zaporacich a většina postav hrála příšerné. Obzvlášť Angustias u ni člověk nevěděl, zda hraje, nebo zrovna nepozuje do objektivu. Ale své kouzlo tato telenovela ma a na odpad rozhodne není ani náhodou. Za mučení, šílenství, postřelení ,únos plánováne vraždy hlavni hrdinky, by se nemusel stydět, kdejaky horor P.S. tak vystajlovany seriál jsem nikdy neviděla. Pastva pro oči.(3.2.2019)

I když se na telenovely nedívám, tak tahle je jediná, co mě chytla. Zamiloval jsem si to, dávám 90%.(15.12.2018)

• DavidDizzer

Jen omezenec da 5 *(11.1.2019)