Reklama

Reklama

Nejdrsnější věznice světa

(seriál)
  • Velká Británie Inside World's Toughest Prisons
Trailer
Dokumentární / Reality-TV
Velká Británie, (2016–2023), 21 h 17 min (Minutáž: 44–53 min)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(27)

Obsahy(1)

Investigativní novináři se dobrovolně nechají zavřít do těch nejhorších světových věznic, kde vládne strach a brutalita. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

dubinak 

všechny recenze uživatele

Hodně fajn věc, se kterou jsem původně chtěla naložit tak, že si pustím jen pár nejlepších dílů a dopadlo to tak, že jsem postupně zkoukla úplně všechny díly všech sérií. Tyhle typy dokumentů, které se s tím neprděj a mají vyprávěcí formu, která vás fakt udrží, mám moc ráda. Samozřejmě největším faktorem toho, že mě to brutálně bavilo  je vůbec ten námět, protože o tom, jak ve světě fungují vězeňská zařízení bych se asi v životě nemusela dozvědět. První série s Conollym byla oproti sériím s Rowem docela slabý odvárek a nakonec byla náhrada průvodce určitě dobrá volba. Druhá, třetí, čtvrtá série asi nejkvalitnější. Nejvíc mi v hlavě zůstane asi určitě Kostarika, Ukrajina, Lesotho a Norsko. Těžko říct, jak moc věřit zdejší autenticitě, ale chci věřit, že to bylo opravdu ukázáno popravdě a možná že v reálu je to ještě horší. Kromě Norska samozřejmě. ()

martinolcz 

všechny recenze uživatele

Od tak zajímavé námětu jsem čekal o hodně víc. Paul Connolly se chová jako nějaký spasitel a hrdina, který vykonává něco pro ostatní nepředstavitelného. Přitom mu za prdelí pořád běhá kamera a on si jen vykládá s vězni. Celé to navíc působí dost komerčně. První dva díly mi stačily a ke sledování dalších mě nepřesvědčily. ()

Reklama

MikeCool 

všechny recenze uživatele

TV-seriál. Nahlédnutí do drsných vězeňských cel světa. Taková jasná volba, když se nudíte a chcete si pustit nějaký dokument na YouTube. | 1.díl (90%), 2.díl (60%), 3.díl (60%), 4.díl (60%) > Průměr: 60% (3*) | ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

chvíli mi trvalo si zvyknout na formát,ale je celkem možné že zkraje to byla chyba i Paula Connellyho,který mi jako "moderátor" neseděl.S nástupem Raphalea Rowea šla kvalita nahoru a i když tahle série není nic co bych musel vidět opakovaně a nebo bych netrpělivě vyhlížel další díly,zabaví solidně.Ve finále bylo zajímavé sledovat v jakých extrémech se vězeňské systémy pohybují.Od těch přelidněných,špinavých,kde náprava nehrozí omylem až k těm co vypadají spíš jako hotel,vězni jezdí pracovat mimo vězení a na celách mají playstation.Ani jedna cesta není úplně dobře,nicméně to je obecně na větší diskuzi,kterou tahle série stějně nevyvolá...60% ()

Gulde 

všechny recenze uživatele

Díly s Paulem Conollym mě bavily o poznání méně, než ty s Raphaelem Rowem. Raphael působí charismatičněji, reálněji a nepoužívá v každé větě nějaká superlativa, což mě tam iritovalo nejvíc. A hlavně Raphael Rowe se nebál říct věci na plnou hubu. Nejsem si jist tím formátem jak to natáčeli, ale myslím, že to ukázalo řadu zajímavých aspektů věznicemi napříč světem. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama