Reklama

Reklama

Jak kozáci hráli hokej

  • Ukrajina Jak kozaky v chokej hraly (více)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Sportovní
Ukrajina, 1995, 18 min

Kozáci se připravují na přátelské hokejové utkán s kanadskými hokejisty. Piráti ale vše málem překazí, když přepadnou vlak s hokejisty a ukradnou jim výstroj. (Dafilms.cz)

Recenze (2)

Rozjimatel 

všechny recenze uživatele

[2,5*]     "Welcome to Ukraine!"     Tak som doputoval až k záverečnému dielu kozáckej série a trochu ma zamrzelo, že sa nejedná o príliš dôstojné zakončenie. Celé je to akési nesúrodé (kam sa odrazu vytratil ten kŕdeľ detí z prvej štvrtiny?), zmätené, nevtipné, s dosť nahlúplym príbehom. Piráti ukradnú Kanaďanom hokejové výstroje (potom, ako im to poradil snehuliak!), aby si zahrali hokej s kozákmi a dokonca nad nimi i vyhrávajú (celý ten hokejový zápas pôsobí z môjho pohľadu dosť trápne). Zaujímavé je akurát výtvarné stvárnenie (veľmi dobre vyzerajú hlavne nočné scény) a celkom ujde aj hudba (hoci je občas trošku otravná). ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Můj vztah k davovým sportům je intenzivně negativní. Reálně mi hokej jako hra přijde asi o něco málo snesitelnější než fotbal, je aspoň šance nějakého zajímavého úrazu. V zájmu praxe chirurgů, kde taky pořád brát cvičný materiál, by si měli hráči urážet periférie co nejčastěji. Začátek slibný, čekala jsem nějakou hravou zápletku s potomky hlavních tří hrdinů, ale variace na Klapzubovu jedenáctku ve verzi Oko-Graj-Tur šestka se nekonala. Pravda je taková, že se tam postavičky svižně hýbaly, aby děj pěkně odsýpal, ale smysluplný děj to kloudně nemělo, tudíž se to jen sypalo. ()

Reklama

Zajímavosti (2)

  • Obrázek Tura je na Ukrajině na obalu cereálií značky Herkules. (Jezinka.Jezinka)

Reklama

Reklama