Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (1 771)

Ultimátum (2022) (seriál)

Kdyby scenárista uměl vytvářet drama bez opičáren a odvedl tak dobrou práci, jako odvedli herci, bylo by celé dílo řádově lepší. Přemýšlím, zda je reklama na Jacka Danielse, která se mi zobrazuje při psaní komentáře, náznakem, jak k té dějové krkolomnosti došlo.

Ratatouille (2007)

Rada vařím a mám ráda hlodavce, dvě velká plus pro tento film. Ten film o "myšce, co umí vařit" se moc líbí i dětem, což je dalsí a mnohem podstatnější plus. Konec je, bude to znít absurdně, malo sentimentální pro mě a malo nevím co pro mladšího potomka, neb před koncem vždy odchází, takže na plnou hvězdnou palbu to, ač nevím přesně proč, není.

plakát

Vaření se Soukupem (2021) (pořad)

Nic ve zlém, ale proti kuchaři Babicovi má všeuměl Soukup na vaření jedno plus, a to tu, že do jídla nepatlá špinavýma rukama. Viděla jsem jen díl s krůtí roládou. Asi se z toho oblíbený rodinný recept nestane, ale asi všem dospělým někdy předložili horší a hůř naservírované pokrmy.

plakát

Zaječí škola - strážci zlatého vejce (2017)

Sen stát se členem pouličního gangu u králičího puberťáka Maxe vystřídá sen stát se velikonočním králíčkem. Také bych chtěls být velikonoční králík, jakkoliv nemám rád Velikonoce. Děti pohádka bavila, ke králíkům, nejen velikonočním, mají vztah vřelý.

Příšerákovi 2 (2021)

Je to předvídatelné, je to klišovité, je to ale pořád dívatelné, dospělého nese...í, vykrádá to některé filmy, co mám ráda a dětem se to moc líbilo. Pohledem rodiče, který sledoval nadšení svých ratolestí, zcela legitimně dávám o hvězdu víc, než si to objektivně zaslouží.

plakát

Vraždy v Midsomeru - Krvavé sedlo (2010) (epizoda)

Skutečná historie osídlení Ameriky říznutá skutečným šilenstvím. Už vždycky se u western show budu bát.

Ovládací panel
160. nej uživatel Česko