Reklama

Reklama

Pohled zevnitř: Severní Korea: Nebezpečné hry

(TV film)
  • USA Inside North Korea: Live From the Games
všechny plakáty
Dokumentární
USA, 2018, 45 min

Hrají:

Kim Čong-un (a.z.), Donald Trump (a.z.), Dennis Rodman (a.z.)

Obsahy(1)

Celosvětová hrozba Severní Koreje spojená s jadernými zbraněmi stále rezonuje a rozhodnutí Kim Čong-una povolit severokorejským sportovcům účast na ZOH v jihokorejském Pchjongčchangu může znamenat snížení tohoto tlaku nebo naopak zesílení již tak vypjaté atmosféry. Kontroverzní situace při slavnostním ceremoniálu u příležitosti zahájení XXIII. zimní olympijských her a vzpomínky na minulé ročníky spolu se zpravodajem ABC Bobem Woodruffem, který nám osvětluje jak Severní Korea využívá sportu a Olympiády k upevnění svých politických ambicí. (National Geographic)

(více)

Recenze (2)

Marsik 

všechny recenze uživatele

National Geographic - Pěkně zpracovaný dokument o Severní Koree, jak ji neznáme - účastní se OH. Cílená propaganda nebo snaha o částečné udobření? Nechť si každý udělá obrázek sám. 75% ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Omnoho viac ako o propagande, je tento dokument o sile “olympijského ducha”, ktorý v mnohých prípadoch stojí za tým, kedy rôzne mocnosti dochádzajú k nečakaným dohodám. Všetko ostatné už bolo tisíc krát povedané, i keď tu je to pomerne slušnou, vábivou formou podané. ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama