Lovec rybích obrů

(TV seriál)
  • Kanada Chasing Monsters
Dokumentární / Dobrodružný
Kanada, 2015, 36x47 min

Vydejte se s spolu s profesionálním rybářem Cyrilem Chauquetem na cestu po světě, kde se pokusí ulovit opravdu velké ryby... V dobrodružném seriálu Lovec rybích obrů se podíváme za největšími a nejnebezpečnějšími podmořskými potvorami do nejvzdálenějších koutů naší planety. Vyrazíme do žraloky zamořených vod u Floridy a prozkoumáme záhyby Amazonky v Brazílii. Neohrožený rybář a dobrodruh Cyril Chauquet na vlastní kůži testuje dravost a zuřivost aligátorů, holýma rukama zápasí s velkým sumcem nebo si troufne na obrovského mexického plachetníka. Udělá ze sebe návnadu na žraloky a odebere vzorky ze zubů ostrých jako břitva, aby pomohl vědcům, kteří vyvíjejí nová antibiotika. Dokonce se utká tváří v tvář s divokou barakudou. Seriál Lovec rybích obrů odhaluje fascinující mysteriózní podmořská monstra skrytá v hloubkách oceánů, jezer a řek. Přidejte se na adrenalinovou výpravu do nitra jejich království a poznejte je z první ruky! (TV Prima)

Alexis74 odpad!

Dělá z vás ten kanaďan co si mastí kapsu na Vaší hlouposti blbečka a vy mu to ještě žerete. Nikdy neloví sám vždycky u toho musí mít nějakýho asistenta a on udělá jen šou pro televizi, aby přilákal lidi pro televizi. Prostě klasický severoamerický blbeček a vy se dál modlete k západu. Ten člověk potřebuje lék blízký jeho zemi, pořádnou tuhou hokejku a pokaždý kdy ten debil o trnuše řekne, že je ryba ho patří vzít přes držku, Garantuji Vám že první 3 rány ho dostanou z kanady a začne toužit po kvalitním evropském, třeba českém vzdělání a dalších pár ran a už to nikdy neřekne ale bude chtít být přímo čech. No a co je nejhorší v televizním programu na seznamu se dočtete toto: Přesně tak vypadá příšera, kvůli které se neohrožený rybář a dobrodruh Cyril Chauquet vypravil do východní Asie. Trnucha thajská je zřejmě největší sladkovodní rybou světa. Cyrila si zavolal na pomoc vědecký tým, který potřebuje, aby nasbíral její jed. Mám pocit že i někdo u nás potřebuje kanadskou léčbu včetně toho vědeckého týmu co podobnou zhovadilost řekne. Rozdíl mezi parybou a rybou je pěkných pár milionů let vývoje, je to jako rozdíl mezi Australopithecem a člověkem dnešního typu. Lidi používejte mozek, čtěte a neberte vše co do Vás někdo hustí. ()

rakovnik

Kombinace moře a sladké vody není úplně můj šálek kávy. Neustálé opakování viděného a co uvidíme je otravné. Také by si měli překladatelé zjistit, jaký je rozdíl mezi nástrahou a návnadou. Ale jinak se na rybolov pěkně kouká. ()