Lovec rybích obrů (TV seriál)

• Kanada

Chasing Monsters

Dokumentární / Dobrodružný

Kanada, 2015, 36x47 min

nejlepší seriál když jsi stoned(6.9.2019)

• Alexis74

Dělá z vás ten kanaďan co si mastí kapsu na Vaší hlouposti blbečka a vy mu to ještě žerete. Nikdy neloví sám vždycky u toho musí mít nějakýho asistenta a on udělá jen šou pro televizi, aby přilákal lidi pro televizi. Prostě klasický severoamerický blbeček a vy se dál modlete k západu. Ten člověk potřebuje lék blízký jeho zemi, pořádnou tuhou hokejku a pokaždý kdy ten debil o trnuše řekne, že je ryba ho patří vzít přes držku, Garantuji Vám že první 3 rány ho dostanou z kanady a začne toužit po kvalitním evropském, třeba českém vzdělání a dalších pár ran a už to nikdy neřekne ale bude chtít být přímo čech. No a co je nejhorší v televizním programu na seznamu se dočtete toto: Přesně tak vypadá příšera, kvůli které se neohrožený rybář a dobrodruh Cyril Chauquet vypravil do východní Asie. Trnucha thajská je zřejmě největší sladkovodní rybou světa. Cyrila si zavolal na pomoc vědecký tým, který potřebuje, aby nasbíral její jed. Mám pocit že i někdo u nás potřebuje kanadskou léčbu včetně toho vědeckého týmu co podobnou zhovadilost řekne. Rozdíl mezi parybou a rybou je pěkných pár milionů let vývoje, je to jako rozdíl mezi Australopithecem a člověkem dnešního typu. Lidi používejte mozek, čtěte a neberte vše co do Vás někdo hustí.(2.11.2020)

Kombinace moře a sladké vody není úplně můj šálek kávy. Neustálé opakování viděného a co uvidíme je otravné. Také by si měli překladatelé zjistit, jaký je rozdíl mezi nástrahou a návnadou. Ale jinak se na rybolov pěkně kouká.(26.7.2018)