poster

Atlantic Rim 2

 • USA

  Atlantic Rim: Resurrection

Akční / Sci-Fi

USA, 2018, 86 min

Režie:

Jared Cohn

Scénář:

Geoff Meed

Kamera:

Josh Maas

Střih:

Ana Florit

Scénografie:

Anthony Pearce

Kostýmy:

Lisa Catalina
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Israha
  *

  Asylum jsou skvělí na poli přehnaného, sebeparodického, nadsazeného a bezskrupulózního trashe, který reprezentuje např. celá série Sharknado; ale jakmile se rozhodnou natočit některý ze svých trademarkových (cílený dvojsmysl) mockbusterů na vážnou notu, je zle. Atlantic Rim má na DTV produkci jakž takž snesitelný vizuál, ale tím pozitiva končí. A není ani tak tragicky špatný, aby se nad tím dalo bavit. Je to zkrátka nuda, navíc zoufale neakční (těch scén s monstry a mechy je trestuhodně málo) a doslova nacpaná pseudovědecko-technologickými hemzy. Jakožto skalní fanoušek kaiju filmů jsem se pousmál nad několika přímými citacemi/vykrádačkami slavnějšího velkorozpočtového kolegy tohoto snímku, ale nic dalšího, čím by film dokázal zaujmout, tu není. Otrocky natočený rip-off, který se ani nijak nesnaží ospravedlnit vlastní existenci něčím jiným, než únavně nenápaditou parazitací na známé značce.(25.3.2018)

 • SeBig
  odpad!

  Strádám se to napsat, ale diký pavoukům je to sice akčnějsí než jednička, ale furt je to stejnej bullshit.(15.8.2020)

 • kaylin
  **

  Tohle prostě není téma, které chcete sledovat převážně v interiérových záběrech, případně pokud už jde o exteriéry, je tu strašně pusto. Chcete vidět spoustu monster a robotů, jejich souboje. Takhle je to nuda, kterou narušuje jen to, jak je to pitomé, to jsem se místy skutečně pořádně zasmál, protože je to pěkně blbé.(5.4.2018)

 • Lorge

  Pobavil záběr který je v náhledu na ulozto s titulky "Bude to stejně špatné, jako pslední." "Ne, ještě horší." :-D(5.8.2018)

 • Honzulik
  odpad!

  Atlantic Rim 2 - Los Angeles je napadeno směšnými příšerami a ještě směšnější obří roboti s něma svádějí nekompromisní bitvu... Potud by to vypadalo dobře, ale skutečnost je jiná! Akční fantasmagořina, jaká se jen tak nevidí. Varuji každého, kdo má v plánu navštívit kino na tuto "kokotinu"...Herci Paul Logan, Tammy Klein, nebo Steve Richard Harris nejsou žádné hvězdy, ale pokud se za tento film divákům neomluví, tak pro mne už teď padli na úplné dno... Odpad je slabé slovo!!!(19.3.2018)