Týden podle Jaromíra Soukupa

Publicistický
Česko, 2018, 45 min

Účinkují:

Jaromír Soukup (moderátor)

Ironicky komentované zprávy uplynulého týdne. (TV Barrandov)

mapar odpad!

AAARGH ... . No a teď více slovy: Musím uznat, že jsem nějakou dobu nedokázal odtrhnout oči od obrazovky. Chvíli jsem přemýšlel, jestli je to nějaká meta-parodie na povrchnost facebookové generace, až jsem nakonec došel k závěru, že je to stejný stupeň fascinace, který nutí lidi koukat na lidské utrpení. Je to prostě tak hloupé a ubohé, že způsobený šok vám na několik minut zabrání to vypnout, protože mozek nedokáže tak rychle uvěřit v existenci reality, kde takováto entita existuje. Trochu se obávám, že zrůdnost této entity je tak přitažlivá, že stejně jako já se i spousta dalších diváků bude chtít přesvědčit na vlastní oči. ... radši si je vydloubněte, nebo se šťourejte v nose. Konec konců cokoliv tam najdete bude mít větší zpravodajskou hodnotu než tato entita ()

Pelidor odpad!

Soukup jako vtipný glosátor událostí za uplynulý týden? Proč ne?!! A co příště? Co ještě nebyl? Kosmonaut?! Námořník?! Pornoherec? Nebo snad PREZIDENT?????? ()

Duffman 97 odpad!

Jednou se Jára Soukup rozhodl že uvede opět nový po(d)řad.A protože už kauzy,arény,instinkty jsou zabrané...rozhodl se zabrousit na Youtube,konkrétně na kanál vtipného a zábavného youtubera Cinická Svině. Objevil tam sérii ironicky komentovaných zpráv a rozhodl se že to okopíruje a převede to na (důchodci) nejsledovanější TV kanál v ČR.No rozdíl je v tom že Cinická Svině je vtipný a nekoktá.Naproti tomu Jára opět skvěle toporně přehrává. ()

showra odpad!

Ten gestikulujicí blbeček mě nepřestává fascinovat. Tenhle pořad je peklo. Nikdo tlachá nic o ničem. Absolutní sračka a to mu to ještě píše tým lidí... ()

kinoholik

pořad jsem neviděl, tak nehodnotím. zajímalo mě, kolik %% si tady páně Soukupovo snažení vysloužilo. 9.6.2019 krásných 6 %. To číslo na jistě nějakou démonickou symboliku. :-) ()