Reklama

Reklama

Týden podle Jaromíra Soukupa

(pořad)
Publicistický
Česko, 2018, 45 min

Účinkují:

Jaromír Soukup (moderátor)

Obsahy(1)

Ironicky komentované zprávy uplynulého týdne. (TV Barrandov)

Recenze (49)

Tommassi3 odpad!

všechny recenze uživatele

Já jen při tom babišovském postoji páně Soukupa doufám, že tenhle masochista a gerontozemanofil svým penězům navzdory ve svých snahách dopadne podobně jako při Fischerově prezidentské kandidatuře či svých politických polucích, ať už se Zelenými či Věcmi veřejnými.. Válka s mloky, totiž Kavkami, právě začala, tak snad tu barrandovskou Kungfu Pandu někdo konečně klepne přes prsty.. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

všechny recenze uživatele

No ty vole. Tak jsem si říkal, že tuhle tragédii o sedmi dějstvích komentovat nebudu. Myslel jsem si, že klesnout níž už to nejde. Ale tohle hodně špatné opisování od Johna Olivera a jemu podobných je objevování nového dna. Otřes, hrůza a teror. A to ani člověk nemluví o tom, že je asi strašně velký problém vůbec koukat do kamery. Tohle je peklo, které nemá obdoby ani mezi extrémy jako Rande a jinými porevolučními klenoty. ()

Reklama

kulyk 

všechny recenze uživatele

Vážený pane zbohatlíku, nehodlám zde bulvárně řešit ,,na co si nasazuješ Brož", případně jestli záseky v řeči souvisí se zálibou v rohování, ale k pořadu bych si několik poznámek dovolil. Za prvé - vše by vypadalo poněkud lépe bez toho dosazeného smíchu. Či kdyby, alespoň trochu, korespondoval s výroky tvé osoby. Bohužel působí, jako by jej mixoval obsedantně kompulzivní zvukař s úletem na snaze trefit se mimo. Což ničemu skutečně nepomáhá. Za druhé - nejsi dobrým moderátorem. Komentátorem. Komikem. Rétorem. A pak se, byť jsem ochoten připustit, že na některé celosvětové okolostojičnosti hledíme podobně, smysl sdělení nejen vytrácí, ale je přímo předhozen oponentům ku snadnému rozcupování metodou převodu na osobní rovinu. Za třetí - shrnutí. Zruš umělé tlemeníčko, piš scénář a najmi si na to nějakou populární prodejnou držku. Zdroje snad ještě jsou, ne? ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"To je, jako kdyby do Leninova Mausolea v Moskvě přišel Bill Gates a přednesl nějaký bludný projev, že nebýt Lenina, nebyl by ani Microsoft. A že strašně děkuje Vítěznému říjnu za Windows." Tak jsem včera poprvé rekapituloval Týden s Jaromírem Soukupem a moc jsem se přitom pobavil. Ne tím, co říkal, jak to říkal, na koho přitom mával a kdo se tomu uměle smál. Bylo to prostě jen tím, jak to bylo dokonale blbé. Jaromír prostě není a nikdy nebude bravurní glosátor, ale pouze snaživý jedinec, který však s chutí kope do lidí, které ČT miluje a já je podezřívám z toho, že mě okrádajíi. Tak si ty hvězdy užij, miliardáři bez talentu. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Dám Jaromírovi jednu hvězdu za to, že když už potřebuju v televizi vidět nějakého toho kokota a zrovna nikde na obrazovce neběží záběry z poslanecké sněmovny, tak mám záruku, že většinou během přepínání kanálů narazím na jeho ksicht, protože on je na Barrandově skoro pořád a ve všem. Co se kvality týče, tak to raději pomlčím. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama