Aterrados

• angličtina Terrified

Lidé, kteří zmizí bez zanechání stop, brutální nevysvětlitelné vraždy, mrtví, kteří se vracejí z hrobů, hlasy, které vychází z vodovodu, předměty, které se pohybují a nemají žádné vysvětlení, tak tyhle nevysvětlitelné události se odehrávají v Gran Buenos Aires, kde tři sousední domy jsou spojené se samotným peklem. Tři paranormální specialisté Allbreck, Jano a Rosentocka, spolu s detektivem Maza, se pokusí společně odhalit tajemství těchto domů. (ARI50)

DyingAngel

Pri tomto hororovom kúsku som sa bála, ako už dlho nie. Nemám tomu, čo vytknúť. Musela som spať pri zapálenej sviečke a ešteže nemám takú posteľ, ako jeden z hlavných protagonistov, lebo inak by som asi radšej uprednostnila pohovku. Desivé, hrôzyplné, 100% hororové. A ten divný týpek s nechutne dlhočiznými rukami ma bude mátať ešte dlho... ()

MBob

Opravdu desiva zalezitost v hororovem smyslu slova. Sice chvilemi tapete o deji, ale atmosfera je dostatecne hutna, ze vse dokonale nahrazuje. Miluji horory a jen malo me desi, ale tady jsem tu atmosfery citil s kazdym zaberem a ze tempo je nasazeno od zacatku do konce. ()

patho666

Úvodná scéna parádna, udržať sa to celé v týchto koľajách, človek by sa zosral, žiaľ nič lepšie už neprišlo. ()

LoneLion

Pro mě brilantně zvládnuté téma, lekačky jsou bezesporu vynikajicí, masky super, herecky to moc zvládnuté není, ale snaha se upřít nedá. Je tady docela nezvládnutý konec, ale i to se dá překousnout. za mě 4+ ()

Crocodylus

Pecka... Musim povedat, ze som dlho nevidel takto podareny horor. Od zaciatku do konca napinave... Dobre jump scare-i - nesilene, na dobrych miestach = hodnotim velmi kladne... Atmosfericky bol tento film na velmi vysokej urovni a musim povedat, ze by sa mohol kludne zapisat do top 10 hororov, ktore som kedy videl. 5/5 ()

Wiceman

No teda!!! To jsem od kámošů z Argentiny nečekal :O Tenhle horor má snad všechno, co si od hororu přát :D Duchové? ANO! Démoni? ANO! Peklo? ANO! Tým strašně trapnejch paranormálních vyšetřovatelů? ANO! Psychiatrickou léčebnu? ANO! Argentinského policajta alá Murtaugh tzv. před důchodem? ANO ANO ANO!!!! Prostě tu máme všechno, co brnkne jakémukoliv fajnšmekrovi hororů. Opravdu jsem se přes příjemné mrazení v zádech i velice dobře bavil a řadím tenhle skvost mezi svoje top 10 :) 5 * jak vyšitejch :D ()

lineker

Měl bych být asi nadšený. Prvních deset-dvacet minut vyborných. Byl jsem rád, že se divám dopoledne, a ne třeba sám doma někdy po půlnoci. Protože ten výkop byl opravdu děsivý. Film pak bohužel strhá asi jihoamerický duch telenovel, protože jsem mu prakticky přestal rozumět. Pořád je to snaha o horor a pár dalších děsivých akcí se najde, ale vše je divákovi naskládáno bez ladu a skladu s filmařskou naivitou. Některé dialogy ke mne promlouvali z veliké dálky bez špetky autentičnosti. Remake od tvůrců, kteří umí točit scary filmy určitou naději dává. ()

Dalajlada

Tak tohle stálo za to. Mělo to atmosféru, hodně bizární bytosti a slušný závěr. Celé je to i pěkně vysvětlené. ()

K1K0

Trochu netradičný prejav na aký som zvyknutý v hororoch a priznám sa že už som videl viac takýchto, keďže horory to sú moja tajná záležitosť. Je to niečo iné ako amricke horory či už sa bavíme o hereckom vystupovaní alebo strašidelnom prejavovaní samotných príšer ktoré sú jak z inej dimenzie a vyzerajú skôr ako mimozemšťania a nie démonické entity, okej fajn zahryzol som do koláča, a opäť ochutnal niečo nove môže byt. ()

Guillermo del Toro chce v kinech znovu děsit

Guillermo del Toro chce v kinech znovu děsit

21.12.2018

Oscarový režisér Guillermo del Toro (Tvář vody, Purpurový vrch) se oficiálně upsal produkci anglicky mluveného remaku argentinského hororu Aterrados / Terrified pro studio Fox Searchlight. Původní… (více)