Mesto Montreal zasiahla starodávna kliatba. Po uliciach sa začínajú pohybovať démoni, monštrá, duchovia, zombie a nikto z miestnych nie je v bezpečí. Len malá skupinka občanov vie, ako desivú kliatbu zastaviť, avšak nie je zaručené, že na to budú mať dostatok času. (Marceloo)

Marceloo

Mesto Montreal zasiahne starodávna kliatba. Po uliciach sa začínajú pohybovať démoni, monštrá, duchovia, zombie a nikto z miestnych nie je v bezpečí. Len malá skupina občanov vie, ako desivú kliatbu zastaviť, ale nie je zaručené, že na to budú mať dostatok času. - Podarený poviedkový horor z Kanady. Poviedky majú rozpočty len niekolko dolárov, ale je vidieť výrazná snaha zaujať aj napriek tomu, že tu neboli prostriedky. Najviac mi vyhovovali úplne prvý príbeh so zalúbencami, ktorí si vymenili telá krátko pred prvým stretnutím s rodičmi, potom zábavný príbeh s mužom, ktorý musí bojovať proti zelenine v jeho dome, ktorá sa ho snaží zabiť, a najkreatívnejší bol rozhodne príbeh s dvojicou, ktorá si neuvedomuje, že vo svete vypukla Zombie apokalypsa a úsmevnými náhodami sa im darí vyhýbať všetkým nebezpečenstvám a nástrahám. V niektorých častiach sa objaví snaživé gore a aj masky príšer boli v niektorých prípadoch nádherne spracované. Je poznať, že mnohé segmenty preberajú myšlienky zo svetoznámych hororov, ale ani jeden mi nepripadal úplne katastrofálny a ani chvílu som nemal pocit toho, že by ma to nebavilo. Možno je trochu chybou, že tvorcovia nenatáčali v angličtine, pretože pri čítaní titulkov ten humor až tak nevynikne, ale každopádne dobrá práca. ()