Two Sentence Horror Stories - Season 1 (2017) (série)

Ma (S01E01)

Vera Miao

Scénář:

Vera Miao

Ayesha Harris

Z dvoch susediek sa postupom času stávajú dve blízke osoby a vzniká medzi nimi silné puto. To bude čoskoro testované, pretože jedna z nich skrýva temné tajomstvo. (Marceloo)

Marceloo

Z dvoch susediek sa postupom času stávajú dve blízke osoby a vzniká medzi nimi silné puto. To bude čoskoro testované, pretože jedna z nich skrýva temné tajomstvo. - Nemalo to zlú myšlienku, ale prevedenie bolo až príliš priehladné a hneď sa dalo vytušiť, kam to celé smeruje. Stret dvoch kultúr sa mi ale páčil a myslím, že by tento námet mohol ovela lepšie fungovať v celovečernom snímku s patričným rozpočtom a slušnými hercami. ()

SOLOM.

Jo zamiluje-li se šikmoočka do černošky, může z toho být (ne)pěkný problém, zvlášť když má jedna z nich v kebuli nasráno a ta druhá umí „čarovat“ – no spíš není zrovna psychicky vyrovnaná. Samotný závěr to celé zachránil, protože jinak jsem byl rozhodnutý tomu vlepit odpad. Nuda, znechucení, nuda – to nakonec vystřídal alespoň trošku „drsnější“ psycho závěr. Jinak mám ale obavy, že celá série Two Sentence Horror Stories (2017) – které je tento snímek součástí asi zas až tak moc kvalitní nebude. ()