Epizody(52)

Li Cu je obyčejný středoškolák, který má sice problémy doma i ve škole, ale jinak ho nic netíží. To vše se změní v okamžiku, kdy se zaplete do konfliktu Devíti rodin a je nucen po jejich boku hledat ztracené město Gutonji. Město, z jehož hledání se zatím nikdo nevrátil živý. (Lex.San)

Lex.San

Série Tomb of the Sea mě, i přes mnohé výhrady, zatím z celé ságy o Devíti rodinách bavila nejvíce. Jako v předešlých sériích, tak i zde skvěle funguje atmosféra při honbě za pokladem, ale tentokrát je naše pozornost soustředěna na více dějových linek a tím pádem i na větší množství postav. Takovýto objem ale tento seriál nedokáže dost dobře zpracovat. Výsledkem je proto neuvěřitelně překomplikovaný děj s množstvím narážek a odboček, které diváka dost matou. Znalost problematiky kolem Devíti rodin je zde tudíž nutná, jinak se v tom brzy utopíte. Příběh tak skvěle odsýpá ve ztraceném městě, ale bohužel dosti drhne, když se přesuneme zpět do civilizace. Ke konci mu tak značně dochází dech a finále je hodně slabé. *** Pokud máte zhlédnuto Mystic Nine a pátrání v hrobkách vás baví, tak zkuste i Tomb of the Sea, ale jako úvodní seriál celé ságy vám jej nedoporučuji – 3* (7/10) ()