poster

Kedarnath

 • Austrálie

  Kedarnath

 • Nový Zéland

  Kedarnath

 • Velká Británie

  Kedarnath

Drama / Romantický

Indie, 2018, 116 min

Režie:

Abhishek Kapoor

Scénář:

Abhishek Kapoor

Producenti:

Ronnie Screwvala

Střih:

Chandan Arora
(další profese)
 • jjiskra
  *****

  Viděno v kině v Dillí. A nemůžu jinak! Čistokrevnej Bollywood až na půdu, láska, zrada, intriky a ke všemu ničivá přírodní katastrofa v jinak ospalém horském městečku, s nezbytnou indickou písničkou a davovým tancem. Herci dokonale přehrávají, tak jak se na Bollywood sluší a patří. Nejvíc hlavní hrdina, jehož výraz ve tváři v závěrečné chvíli, by rozhodil i robota. Umocněno atmosférou indického multiplexu, kde se před každým promítáním vzdává hold povstáním za zvuků hymny, kdy na plátně vlaje indická vlajka.(23.12.2018)

 • lioncel
  *****

  Moc hezký film, který obsahuje úplně všechno, co mam na hindi filmech tak rád - záběry na nádhernou, kouzelnou přírodní scenérii, tj. majestátní velehory s průzračnou divokou řekou, krásné písně (náboženský motiv nevadí - vzpomínal jsem / G. Harrison), sympatického hrdinu se zajímavou dívkou, obě tyto postavy s nepříznivým osudem. .. Ale také to, co rád nemám, náboženský fanatismus a tu jejich nesnášenlivost. .. _ Velká spokojenost. _(22.2.2019)

 • Andrea1717
  *****

  Nádherný film, ale z hĺbky srdca prehlasujem, že ho nenávidím, ľutujem, že som ho nevypla 5 minút pred koncom, ako som mala v pláne a nikdy v živote ho už nechcem vidieť. Zosobňuje všetky veci, ktoré úprimne nenávidím... Sara Khanová bola výborná, strašne sa podobá na svoju matku...(23.2.2019)