Bob Lazar: Oblast 51 a létající talíře

• USA Bob Lazar: Area 51 & Flying Saucers

Bob Lazar kdysi vynesl informace o Oblasti 51. Teď je zpátky a vypráví, s jakou mimozemskou technologií pracoval a jak se ho vláda snažila umlčet. (Netflix)

george82

No na první pohled to vypadá jako taková pohádka s nepochopitelně nudnýma kecama od Rourka. Po shlédnutí jsem na konci čekal nějaké shrnutí a nic. Buď není co vysvětlovat a shrnovat nebo to je prostě vše bullshit. ()

Lajty

Bob Lazar ví o čem mluví, nikdo jsem ho neviděl zaváhat, na otázky odpovídá zpříma. Musím říct, že mu věřím. ()

dudo24

Téma skvelá. Dokument celkom katastrofa. Tvorcovia sa mali zamyslieť nad tým, že ako podať tento príbeh čo najdôveryhodnejšie a najdetailnejšie. Miesto toho som bol bombardovaný blikajúcimi obrázkami mimozemšťanov, divnými strihovými efektami, a mysterióznou hudbou. Ak chcete vidieť tento príbeh prerozprávaný komplexne a chronologicky pozrite si podcast Joe Rogan #1315 - Bob Lazar & Jeremy Corbell. ()

wesker

Pro konspirátory téma jak bič. Natočeno takovým zvláštním občas nezáživným stylem. Ovšem pokud se člověk zamyslí nad tím,že ten člověk by mohl mluvit pravdu,tak mám husí kůži z toho co je možná veřejnosti a vědecké obci zatajováno. Těžko soudit , bez jediného důkazu,veškerá svědectví stojí a padají na tvrzení jediného člověka. ()

P4PRIK4

Super dokument, parádně vysvětleno, jak funguje antigravitační zařízení, na kterém pracoval Bob Lazar, co by reverzní inženýr... ()

Morb

Souhlasím s tím, že to je opravdu zajímavé téma a jakmile mluví Robert Lazar, tak i neuvěřitelně poutavý. Ten člověk evidentně vědě rozumí a mě si na svojí stranu získal. Je ale taky pravda, že Corbell je příšernej scénárista, hroznej režisér, neschopnej kameraman a ještě k tomu se na něj jako na herce ošklivě kouká. Pokud ale máte spíš zájem o téma než o filmovou tvorbu, tak ten hňup natočil ještě Hunt for the Skinwalker. Edit: Koukám na to po roce a chtěl bych připomenou režisérovi, aby už nikdy nic netočil. To je fakt staršná ostuda, která každýmu "ufologobijcii" dá jen munici do ruky. Fakt strašný. Přitom takovej skvělej námět. Bob je fakt důvěryhodnej člověk. ()