Living Space

• USA Nazi Undead

LIVINGDEAD odpad!

Asi prvních 5 minut filmu vypadalo nadějně, pak se ale rozehrálo amatérské divadlo plných sraček. Říkal jsem si, mladý pár zabloudí, vejde do domu nacistického sadisty a ten se na nich vyřádí, to budou kruté mučírny... HOVNO! Kráva bude chodit sem a tam a dokonce prožije několikrát Déjà vu. A jediné, co se ji stane, že bude mít zašitou hubu! Jenže tohle by té blbé krávě udělal každý! 💩💩💩💩💩 ()

ricci.s

V minulosti vyvraždil jeden fašista svoju rodinu, pretože si myslel, že jeho žena je kurva a deti bastardi. V súčasnosti tu máme mladý párik, ktorý sa stratil uprostred ničoho, a tak hľadali pomoc akurát v jeho dome. Smola. Ja viem. Ten poster je strašný a alternatívny názov "Nazi Undead" je snáď ešte horší. Človek by zase očakával nejakých zombie náckov, akých tu už bolo dostatok, a keďže všetko sú nesledovateľné blbosti, už to nikto riskovať nechce. Ale pozor, toto prekvapí! So zombíkmi to nemá nič spoločné, ide o duchárinu s celkom dobrým nápadom. Hlavná hrdinka ma neotravovala, duchovia vyzerajú celkom schopne, a keď sa v záverečnej tretine odkryje pointa, dokonca mi to prišlo ešte zaujímavejšie. Objektívne asi skôr za silné 3 (lepší priemer určite), ja si minimálne za najväčšie prekvapenie mesiaca ešte jednu prihodím. ()