Philippe a Carole se před nedávnem potkali. Oba jsou rozvedení. Zamilovali se do sebe až po uši a Phillipe udělá cokoliv, aby si na svou stranu získal Caroliny děti, které z něj nejsou zrovna odvařené. Navrhne jejímu synovi, že pokud udělá maturitu, může vybrat letní dovolenou. A… hurá na Ibizu! Phillipova představa o venkovské rodinné idylce se rychle rozplynula a nastal čas nabrat síly na nejdivočejší jízdu jeho života. (Bohemia MP)

motyka52

"Co třeba natočit komedii, jak dva starší lidi jedou se dvěma mladšíma lidma na dovolenou na Ibizu, to přece bude prča, ne?" No třeba by i byla, kdyby se povedlo aspoň dvě potenciálně vtipné situace nějak vypointovat. Nepovedlo. ()

suprimeboy

Ďalšia francúzska komédia, tektokrát ale bez väčšej odozvy. Scenár je deravý, akoby písaný narýchlo, film plynie chaoticky, humoru je tam málo, herecké výkony slabé, k postavám si vôbec nevytvoríte puto a nejako sa mi Christian Clavier do tejto komédie proste vôbec nehodil. Film ako jednohubka na pozretie s frajerkou môže byť, do kina ale naň nechoďte. Čakal som i krásne zábery z Ibizy, bolo ich tam len málinko. ()