Huang jia du chuan

• Hongkong 霸王花之皇家賭船 (více)
všechny plakáty

Lacike

Tretí diel série The Inspector Wears Skirts uvedený pod zmätočným názvom Raid on Royal Casino Marine, vďaka čomu asi už nebol tak úspešný ako minulé diely. Takisto sa preriedilo herecké obsadenie o mnoho vedľajších postáv. Ale všetky hlavné sa našťastie objavili. Postava Stanley Funga sa už oženila so Sibelle Hu, ktorá povesila výcvik kadetiek na klinec a stala sa ženou v domácnosti. Výcvik kadetiek po nej prebral Stanley Fung. Asi preto, že mužské komando tu už úplne absentuje. Bohužiaľ Sibelle sa vďaka tomu vo filme len párkrát mihne a naplno sa objaví až v akčnom finále, aby natrhla zloduchom zadky. Jej hašterenie so Stanleym pripomína hašterenie medzi Karlom Makom a Sylviou Chang v sérii Aces Go Places. Len tu to je menej zábavné a má málo priestoru. Vrátila sa aj Sandra Ng, ktorá má stále smolu na chlapov. Tentoraz síce o ňu prejaví záujem Shing Fui On, ale vykľuje sa z neho zlodej. No a Billy Lau je tu už za svojho klasického neznesiteľného magora. Zvyšok ženského tímu tu je neustále v pozadí a mimo opakujúceho sa vtipu o tom, že jedna z nich smrdí, príliš výrazné alebo vtipné nie sú. Bitiek je tu ešte menej ako minule. Behom tréningu sa znova dočkáme solídneho zápasu, ale finále na lodi, ktorú prepadnú zlodeji, je už prinajlepšom len priemerné. Prvá polovica filmu behom ktorej baby blbnú pri tréningu je ešte celkom dobrá, ale druhá polovica na lodi kde sa väčšinou hrajú karty ma strašne nudila a akčné finále to už nezachránilo. Takže výsledkom je najslabší diel, ktorý sa oplatí vidieť len keď chcete vedieť jak dopadli postavy z predošlých dielov. V štvorke sa už väčšina z nich neobjaví. 5/10. ()