Girl on the Third Floor

• Nový Zéland Girl on the Third Floor (více)

Don Koch (CM Punk) kúpil starý dom pre svoju tehotnú manželku Liz (Trieste Kelly Dunn), ale i preto, aby zabudol na minulosť, v ktorej sa dopustil viacero chýb. Rozhodol sa preto, že dom bude opravovať svojpomocne a s Liz sú v kontakte len cez telefón a príde až keď bude dom plne obývateľný. Lenže ten dom má temnu minulosť a Don to začne zisťovať už od začiatku, že s nim nieje niečo v poriadku. A tak sa začnú hromadiť nevysvetliteľné javy, ktoré svedčia o tom, že dom je živší ako sa na prvý pohlaď zdalo. (Astaroth12)

Accuphose

První hodinku se celkem nic neděje, nicméně to není podstatné. Film má dost protichůdné póly. Jeden je inovativní, trošku mi připomněl jak Jack staví dům nebo The Witch in The Window. Druhej smrdí korunou a působí možná lehce záměrně amatérsky. Ačkoliv jsou oba snímky lepší, najdou se tam velmi zajímavé momenty ke konci, zejména vizuelně a má to jakousi atmosféru. Možná, kdyby se toho ujal někdo zkušenější, výsledek by mohl být lepší. Asi by to bylo na dvě hvězdy, nicméně protože úroveň žánru jde spíš do kopru, tak dám hvězdy tři. ()

Sylviiik

Absolutně nepobírám smysl celého tohohle výtvoru. Začalo to poměrně dobře. Staronový dům v hrůzostrašném stavu, potetovaný kutil s dobrýma hláškama, ale od chvíle, co se tam zjevila bloncka, to šlo všechno do kytek. Film přestal být smysluplný, vtipný i originální. Divný film s divnou zápletkou a ještě divnějším koncem! ()

vrch07256732

Poporavde si vobec nepamatam dejovu liniu. Cely film som vnimal ako nesuvisiace lakacky a la Japan Shock System. Vobec som nepochopil podstatu a dovod zjavenia sa hlavneho bubaka - ak to hlavny bubak vobec bol. Na druhu stranu haunted hause strasenie zacina pomerne skoro - teda nemusime cakat 1 hodinu ako v inych filmoch kym nam predstavia hlavne postavy a ich osudy - celkom sa aj vybuduje slusna atmosfera ktora postupne upadne v ramci nevydareneho scenara a rezie. V ramci kovidoveho vazenia ale stale prijemne rozptylenie ()