Reklama

Reklama

Buenos Aires, krása v rytmu tanga

(TV film)
  • Francie Buenos Aires, l'Impératrice Latine (více)
všechny plakáty
Dokumentární
Francie, 2018, 52 min

Režie:

Chris Nahon

Obsahy(1)

Město plné evropské elegance a jihoamerického temperamentu... Buenos Aires je město tisíce tváří, jehož jméno vyvolává představu tanga, fotbalu, výjimečného masa či dobrého vína. Zatímco jméno Evita náleží době, kdy velikost města vyzařovala do celého světa, dnešní krása a rozmanitost jeho architektury svědčí o všech vlivech, které utvářely Argentinu. V ulicích města dvakrát tak velkého jako Paříž může návštěvník donekonečna bloudit a odhalovat jeho nespočetné stránky. Avšak ve skutečnosti je v cizině jen málo těch, kteří Buenos Aires opravdu do detailu znají. A přitom jeho objevování je doslova nabité překvapeními. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

angel74 

všechny recenze uživatele

Zajímavé město nasáklé nepolapitelným temperamentem svých obyvatel a k tanci vybízející muzikou. Podle mého názoru jde o velmi povedený dokument. ()

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Podle záběrů velice moderní, civilizované město bez chudinských čtvrtí, které zřejmě záměrně nebyly ukázány. Fotbal, Evita, tango... ale co mě nejvíce zaujalo tak pólo na koních. [2. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Reklama

Galerie (22)

Reklama

Reklama