PenelopaW

Tohle jsou pro mne Broken Lizards tak, jak je znám, a to seriál píšou jen dva z nich. (Nutno říct, že ti dva nejoblíbenější.) Je to lehce potrhlé, je to místy nekorektní, ale je to vtipné a mně se to líbí. První díl se točí kolem záchrany alpaky a soutěže o výrobky z vlny, nekoná se žádné představování hrdinů, ale divák je rovnou vhozen do situace a postupně je všechny poznává. Lehce natvrdlý Ike na steroidech, který mi z promo fotek byl nejméně sympatický, mě nakonec hodně bavil, stejně jako Andy nebo Granny. Lemme s Heffernanem, kteří sami hrajou s velkou chutí, si zjevně na castingu dali záležet, protože chemie mezi hrdiny funguje. Samozřejmě mým oblíbencem se ihned stal Eddie Penisi - Lemmemu prostě role těch rozkošných grázlíků s nevinným kukučem sedí nejvíc. Takhle si představuji Maca ze Supertroopers po letech - neztratil ani chlup ze svého kníru, na spáncích možná šediví, ale pořád je připraven pro každou špatnost. Kevin Heffernan tu tentokrát hraje klaďase (pozor: tohle není Farva, ale spíše Landfil / ten chlápek z Klubu hrůzy) a je znát, že s Lemmem tvoří dvojku i v soukromém životě a pořád je to oba baví. Seriál jsem sháněla těžko, ale rozhodně nelituji a jdu na další díly. ()