Placer sangriento

Horor

Argentina, 1967, 78 min

Emilio Vieyra
  • strougy

Argentinský pokus o giallo, kde gumová verze Leatherface zneužívá a následně zabíjí slečny za pomoci heroinu a hypnotické hudby. Což o to, zní to sympaticky poklesle a v tom duchu se nese i prolog a úvodní titulky, bohužel je to po zbytek času všechno podáno tak unyle, bez tempa a výraznějšího nosného nápadu, že to víc nudí než baví. Ve výsledku mi to pak přineslo jen užitečné potvrzení faktu, že napínání diváka ohledně toho, zda aspoň jedna z dívek ukáže své poprsí na delší dobu než pouhý prchavý okamžik, dokáže být nakonec mnohem rajcovnější než explicitně podaná nahota, viz úvodní taneček v baru na stolku. Slabší 2*.(10.4.2014)

• pornogrind

Tenhle argentinský kousek jsem si stáhl omylem,kdysi před časem.Chtěl jsem ho původně hned zase vymazat,ale zaujal mě zajímavej námět-kde killer vraždí pomocí buchny s herákem.No,teď už vím,že jsem ho smazat měl.Nudnej,táhlej,nezáživnej film,kde zajímavý námět zůstal zcela nevyužit.Heroiňák je naprosto nudnej a navíc má celou dobu na ksichtě trapnou gumovou masku.Pochválím jen melodii,která se nese celým filmem a zvukový doprovod bubnů.Ztráta času.(7.7.2015)