Ninja the Protector

Akční

Kanada / Hong Kong / USA, 1986, 92 min

Godfrey Ho

Raymond Chang

Richard Harrison v maskacovom ninja oblecku vala vo velkom, policajt v utajeni sa vala s kraskou na plazi, avsak co je najdolezitejsie, dej normalne dava zmysel a celkom slusne odsypa. Je to neuveritelne, ale je to tak. Gofrey Ho sa zaprel a natocil slusny ninja film. Necakajte teda ziadny zazrak, to nie :). Avsak v ramci zanru je to fajna podivana. Rad by som vedel, koho zaskakoval Jackie....(6.3/10)(10.12.2007)

No tohle byla neuvěřitelná srajda. Ale taky neskutečně zábavná. Na začátku máme dva ninji kteří bojují na rušný ulici což je prostě stupidní a navíc boj trvá asi tak 2 minuty, pak najdou toho zlého ninju připoutaného natož jeden policajt řekne co je to ninja. WTF! Pak jsou tu další stupidnosti, ale člověk se prostě baví. Konečný souboj s mačetama na motorkách! Je ale hodně slušný a završuje tuhle jízdu.(18.7.2014)

Hned uvod filmu ma dobre pobavil, kde banda sediacich nindzov s namalovanymi ocami uvital saso v cervenom a samozrejme sa tiez nezabudol nasminkovat, ako ostatni ucastnici v miestnosti:) Ani ich protivnik v kozi policajta sa nedal zahanbit a tiez tak ucinil a oci si krasne skraslil ciernymi sminkami:) Co sa tyka subojov medzi ninjami neboli vobec tazke, ale skor jednoduche a kratke. Bez problemov ich zneskodnil ten fuzaty policajt. Podla mna uloha ninjov vo filme, len bol taky doplnok do deja filmu, pretoze hlavny priestor bol poskytnuty uplne inym osobam vo filme. Ta hlavna cast ma najviac bavila a tie medzihry s ninjami len film zbytocne rusili s plynuleho priebehu filmu. Najviac ma pobavil ten zaverecny suboj na motorkach, kde mi to aj pripomenulo boj dvoch rytierov, ktore sa kedysi odohravali v stredoveku. Najvacsie plus davam obalu DVD, ktory hyri spravnymi farbami a aj samotnym obrazkom, ktory je na nom zobrazeny.(24.9.2012)

3 za závěrečnou akční scénu :D nikdy jsem se víc nezasmál :D(26.9.2010)