Robert Reborn

kaylin odpad!

Britský horor „Robert Reborn“ je ukázkou toho, že když jsou filmy hodně levné je jich možné točit hodně a vytvořit sérii, která nemůže skoro nikoho bavit, ale dostane se až k pátému dílu. A je otázkou, jestli se u něj skončí. Andrew Jones má nadšení, ale to je tak všechno, co má, protože talent na horory mu shůry dán nebyl. „Robert Reborn“ jako horor ani jako film nemá co nabídnout. ()

Trevor

Agenti KGB sa dozvedia že Toymaker je v Sovětskom zväze a môže zachrániť umierajúceho cára...aby nazbieral kopejky na ďalšie pokračovanie musel Andrew Jones po nacistoch vytiahnuť ruského žolíka, ruskú hrozbu a Trockého. Ešte slabšie ako epizóda predtým, ale opäť to raz z úplnej biedy vytiahol Wagner a Ride of Valkyries a pád lietadla do mora. Plastové okná, žalúzie a dvere pri tom ako sa rejža snažil dobové Rusko vykresliť pôsobia ako päsť na oko a tento film je ozaj zúfalstvom. ()

Anet21 odpad!

⚪Menej amatérsky pôsobia aj minifilmy youtuberov na Youtube, rovnako mám pocit, že ak by sa kvalitnejšou kamerou nasnímala maturitná zábava zo stužkovej, výsledná kvalita by bola vyššia ako tento ...produkt.⚪Ani horor, ani film, blbé, zle nasnímané, bez akéhokoľvek citu pre kameru, detail, nasvietenie, skrátka čokoľvek kinematografické. A ako sa hovorí, aj niektoré filmy pre dospelých majú lepšie herecké výkony ako tento.⚪Zaujímalo by ma, odkiaľ autor neustále berie peniaze na ďalšie pokračovania, ak všetko hradí zo svojho, pretože má pocit, že to ,,má zmysel," tak by som ho sklamala, ale obávam sa, že nemá. To, že niekoho niečo ,,baví" neznamená, že by sa tomu aj mal neustále venovať.⚪ ()

Kevadros

Hele je to fakt sra*ka, ale zároveň to vykresluje historickej kontext pádu Sovětského svazu. Všichn jeho zmocněnci totiž byli béčkoví cucáci ()

bozka10 odpad!

Neskúsiš,nevíš.Robo sa vracia a pribúdajú aj ďalšie rejžové klenoty.Stojí to o 5 korún viac a je to strašná blvanica.Aspoň tú akustiku výstrelu si mohol stiahnuť z internetu a nedávať tam kolotočársky zvuk zaseknutej vzduchovky. ()

Milo384

Nezajímavý film. Vše je strašně blbé. Opravdu nudná blbost. Před odpadem to zachránilo jen, že jsem to dokoukal a přežil. ()