poster

Ztracené hračky (TV seriál)

 • Velká Británie

  Forgotten Toys, The

 • Slovensko

  Zabudnuté hračky

Animovaný

Velká Británie, 1995, 28x15 min

Režie:

Graham Ralph
 • Tommassi3
  ****

  Rozhodně ne Ztracený čas u jednoho z nejpodivuhodnějších projektů posledních let, přinejmenším v kontextu jeho vzniku..(7.4.2016)

 • Gemini
  ****

  Nevím, jestli se Zapomenuté hračky u nás už někdy vysílaly, každopádně teď je dávají na Déčku. Nikdy bych si nepomyslel, že by to mohla být taková cenami ověnčená záležitost, jen jsem si všiml hlasů Boba Hoskinse a Joanny Lumley (které na Déčku samozřejmě neuslyšíte;)). Ale po několika dílech musím uznat, že ty pozitivní reference jsou jednoznačně zasloužené. Tohle putování médi a panenky totiž je sice cílené primárně na děti, ale dospělý si užije nemála inteligentních narážek - jako když se principál loutkového divadla jmenuje Mario Netti. Pokud se vám při téhle zmínce usadil na tváři alespoň lehký úsměv, pak věřte, že jste lapeni, a jakmile uvidíte jakýkoliv další kousek, už vám ten úsměv - a celkový "feel good" pocit - zůstane. "Kupodivu" je to podle dětské knížky - od Jamese Stevensona. Ale to je celkem jedno, hlavní je, že pro děti to je v každém případě lepší než všechny možné Beyblady, LEGO Chimy, a nevím co ještě. Za mě 80%, bez debat.(20.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace