Victor (William Levy) má tajomstvo – je to chladnokrvný zabijak. Pokojne rozprávajúci a zvodný Victor bol vychovaný na jedinú vec, a to zabíjať pre peniaze. Keď príde do domu brutálneho drogového bossa, aby si vybral platbu za svoju prácu, stretne krásnu Sarai (Alicia Sanz), ktorá bola nútená stráviť posledných 9 rokov svojho života s drogovým bossom. Keď Victor opustí areál, Sarai využije svoju šancu na slobodu a ukryje sa vo Victorovom aute. Ale veci nejdú podľa plánu a Victorovi sa obráti život hore nohami. (DoubleFucker)

Marze

Drsny nasilny thriller, ktery se meni na sexy romanticky uprostred intenzivniho nasili. Nektere sceny jsou absurdni s komickym potencialem. ()

xxxLussyxxx

Takové nezáživné, nic moc. Přišlo mi to hrozně takové osekané a uspěchané. Konec mohl být daleko lepší, pěkně odfláknuté. Williama Levyho mám ráda, je to skvělý herec, ale strašně mi vadilo, že měl po celý film stejný výraz ve tváři. Možná to mělo být záměrně, nevím, ale přišlo mi to nepřirozené. Na tento film se určitě znovu nepodívám. Sice jsem dala čtyři hvězdičky, ale to jen proto, že jsem se nenudila, bylo to nabité akcí. ()