Dirty Sexy Saint

Keď Samantha (Jordan Lane Price) zistí, že sa jej otec rozhodol dať mužovi, ktorého nemiluje, povýšenie za to, že si ju vezme za ženu, rozhodne sa ujsť. Otec jej povie, že ak utečie, jediné čo jej ostane sú šaty, ktoré má na sebe. Jej to ale vôbec neprekáža. Jej útek ju dovedie do nenápadného baru, ktorý patrí mladému barmanovi Clayovi (David A. Gregory). Hoci sa jej najprv pokúša zbaviť, postupne sa rozhodne, že jej ponúkne prácu a ubytovanie. A ona bude mať možnosť splatiť svoj dlh, ktorý si narobila počas prvej noci. Čo sa ale stane, ak medzi oboma vzplanie láska? Najmä ak Claya postupne začne dobiehať vlastná minulosť. (silentname)

trojkolka

Tak rozporuplný pocit z filmu jsem snad ještě nikdy neměla. Moc se mi líbily vedlejší postavy (bratři, Katrina...), Samantha a Clay byli taky fajn. Ale strašně straně strašně moc mi vadil začátek, kdy ze sebe Samantha tak trošku dělala lehkou holku a za druhé mě iritovala tak okatá vykrádačka Fifty shades (Clay=Christian se vším všudy až asi na business). Ale jo, jinak příjemná, romantická, lehce erotická pokoukaná. ()

silentname

"Dirty Sexy Saint". Už len samotný titul bol dôvod, prečo som sa rozhodol toto pozrieť. Človek to vidí a okamžite to znie. A hoci z posteru to nevyzeralo veľmi lákavo, film sa ukázal nakoniec ako celkom príjemné prekvapenie za tento rok. Môže za to niekoľko faktov. V prvom rade postavy. Mne sú veľmi sympatické. Samantha mohla pokojne byť obyčajnou bohatou blondínou, ktorá ušla z domu a zrazu má pocit, že ju všetci budú obskakovať a podobne. No miesto toho sa rozhodne postaviť na vlastné nohy, je cieľavedomá, je chytrá, vie byť vďačná a okrem toho je aj čestná. A chce splatiť svoje dlhy voči Clayovi, ktorý sa o ňu rozhodol za ten čas postarať. A pôsobí to veľmi príjemne. Clay je takisto zaujímavou postavou. Vieme rýchlo pochopiť, že niečo sa v jeho minulosti odohralo a bojuje s tým. A keď to vyjde najavo, myslím si, že ide o celkom silný príbeh. A je obdivuhodné čo dokázal tiež sám so sebou a aj pre svojich bratov urobiť. Vedľajšie postavy tam možno nemajú veľa miesta, no keď sa objavia, tak sú tiež fajn. Mám rád Katrinu, mám rád Taru, mám rád Clayových bratov, celé to proste veľmi dobre v tomto smere funguje. Príbeh je trošku jednoduchý, no myslím si, že tie postavy ho vedia celkom schopne predať. Možno by som v niektorých momentoch nezvolil úplne všetky možnosti, ktoré sa rozhodli využiť, ale nebol tu moment, kde by to film prepálil. Dokonca si myslím, že je super, že niektoré momentky vôbec nerozmazával, alebo nerozvíjal viac než bolo nutné. A ešte je treba povedať, erotické scénky v tomto filme sú celkom príjemné na pozeranie a uvoľňujúce. Dalo by sa povedať, že sex je tu veľmi sexy. A myslím to veľmi dobrom slova zmysle. Ak máte radi romantický film s dramatickejším tónom a chcete tam mať šmrncnutú nejakú tú erotiku, tak toto je film pre vás. Čeknite si ho a uvidíte sami. Hodnotenie: B ()