Vir Das: For India (TV film)

Stand-up / Komedie

Indie, 2020, 75 min

Vir Das, Ajay Bhuyan

Vir Das

Vir Das

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

Vcelku vydarené - nie všetko, ale väčšina áno :) Pre toho, kto nemá k Indii žiadny vzťah a ani len základné poznatky o histórii, kultúre a reáliách, to bude asi dosť nepochopiteľné a nezaujímavé. Ale pre mňa ako milovníka Indie to bolo skutočne širokospektrálna dávka irónie a sarkazmu. Bohužiaľ, občas to bolo zbytočné tlačenie na pílu (ale tak to už pri stand-upoch býva). Každopádne, Vir Das je sympaťák, a už samotná indická angličtina to krásne celé rozohrala. Bola tu naozaj kopa trefných narážok a kontextu "medzi riadkami", ktorý žiaľ asi väčšine ľudí bez poznania tohto kontextu unikne. Úprimne pobavilo, a dokonca aj to stručné vysvetľovanie pre sekciu Non-Indians malo často veľmi zábavný podtext.(31.1.2020)

Až tak veľmi som týmto stand-up vystúpením očarená nebola, niektoré vtípky mi prišli hodne úbohé, niektoré len priemerné, ale keďže sa ich tam našlo pár, na ktorých som sa naozaj schuti zasmiala, priklonila som sa trom hviezdičkám, keby sa dalo dať 2,5 tak to by asi vystihovalo pravdu.(13.2.2020)