MIMI.kry

První den bez elektřiny. Postapo, kdy na ostrově (nakaženém epidemií, což zde není zmíněno, nutno vidět 1.sezónu)  zbylo několik skupinek lidí a jednotlivců. Zatím velká nuda, prostě tam lidi chodí městem a nic zajímavého se vlastně neděje.  Jediné akce: jedna holka uvízla ve výtahu, druhý je v mrazící místnosti, další je těhotná, co se bojí zvuků, má klíče snad od všech budov města, přitom zásadně za sebou nezamyká, což je poměrně iritující. Nejmíň kradou kupodivu zloději co tu byli na převýchově  a městem bloumá týpek v chráněném obleku a pistolí, s kterou na lidi míří, naštěstí nestřílí. Je to hodně nudně natočené, bez dynamiky, o ničem, nezáleží mi na nich, zívačka, prostě mláďata chodí asi 30 minut  s batohy městem a říkají banality + spisovatel se deset minut pokouší dostat do obchodu na benzínce. 1.sezonu už si pamatuju jen rámcově, každopádně vím, že mi to bavilo mnohem, mnohem víc. Kvůli povedené první sezóně dám ještě šanci druhé epizodě 2.sezóny, zda to trochu dějově neobživne a nezakční. ()