Tom Segura: Sólový hráč

Režie:

Rami Hachache

Účinkují:

Tom Segura

Tom Segura boduje u posluchačů znepokojivě přímočarými historkami o matkách a otcích, o tom, jak jít za svým snem – a dalších věcech, na které je snad lepší zapomenout. (Netflix)

VsetkoVsade

Nie je žiadnym tajomstvom, že na verejnosti i v súkromí sa odjakživa prezentujem ako ortodoxný heterosexuál, ktorý pri pochodoch za tradičnú rodinu rituálne páli dúhové vlajky, čokoládové venčeky vytrvalo odmieta aj na čajových posedeniach a hashtagom #NOHOMO pre istotu vždy opatrí aj vetu „Mám ťa rád“ v blahoprianí k otcovým narodeninám. Tento pán stand-up komik ma však svojím umením dokáže uchvátiť natoľko, že pri jeho sledovaní som nútený orientáciu zakaždým dôkladne prehodnotiť. Scvrknuté bradavky veľkosti trojdňového akné som si nadšením freneticky masíroval už pri jeho starších počinoch, v ktorých od úvodných titulkov po záverečné dáva rovnako rázne najavo, že priamym, trefným a politicky prudko nekorektným humorom vo svojich vystúpeniach šetriť rozhodne nemieni. V dnešnej dobe, kde dennodenné potláčanie vlastnej identity je pokladané za prejav morálnej vyspelosti a schopnosť nezačať každé hovno bez váhania nazývať Sacherovou tortou za spiatočníctvo, je zdravý nadhľad tohto rangu čoraz potrebnejší. Bravo! ()

Fifer

Kouzlo stand-upu jsem objevil u tlouštíka Louise CK. Tom Segura mi přijde jako takový jeho méně vtipný mladší bráška. Ck měl v posledních stand-upech několik vtipů o maminkách a jejich sexuálních životech. Totéž zazní i zde - jen mi to přijde horší, průměrné. Seguru asi vynechám. Jde to, ale dře to. Thanks, I'll pass. ()

dr.horrible

Segura má super prednes a hromadu dobre vypointovaných vtipov, ale dosť tomu vystúpeniu chýba nejaký nosný príbeh. A mňa to potom trochu uspáva, keď to negraduje. ()

ScarPoul

Po Louis. C. K najlepší stand up roku 2020. Dlho sa mi nestalo že by som vyprskol jedlo na obrazovku a nebol schopný ho utrieť. Segura je pán. ()