Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dokumentární
  • Krátkometrážní

Recenze (951)

plakát

To se vysvětlí, soudruzi! - Ostře sledované UFO (2024) (epizoda) 

Chybí mi tam ta komedie, ty vtipy. Když to srovnám s Dobré ráno Brno, tak je to vlastně strašně málo vtipné. Přitom vážně ten seriál samozřejmě brát nejde, takže k čemu jinému to je než k pobavení? No, tak snad bude příští díl zábavnější. Jinak námět a postavy jsou OK.

plakát

Kosmonaut z Čech (2024) 

Spaceman není špatný film a třeba ta aluze na Rusalku je dobrá. Jenomže žánr vesmírná filosofická art-movie má už řadu dobrých filmů. A filmy jako Vesmírná odysea, Interstellar, Annihilation a Ad Astra jsou prostě lepší.

plakát

Metoda Markovič: Hojer - Cesta ke světlu (2024) (epizoda) 

Asi v tom prostě nedokážu vidět ten klenot a tu hloubku. Nepřijde mi to špatné, ale opakující se a místy tedy lehce nudné. Herci výborní. Ale tak asi to není pro mě a vlastně jsem rád, že český seriál sklízí tak nadšené ovace.

plakát

Taylor Tomlinson: Mít všechno (2024) (pořad) 

Už jsem se bál, že u současného stand-upu má člověk na výběr pouze mezi vzdychajícími anti-woke boomery a Hannah Gadsby (please no!). A pak jsem objevil Taylor, která je skvělá.

plakát

Kosmo (2016) (seriál) 

Dávám si to v roce 2024 znovu a kvůli válce na Ukrajině jsou dnes některé fóry aktuálnější než tehdy. Tohle se Baldýnskému povedlo.

plakát

Smysl pro tumor - Epizoda 5 (2024) (epizoda) 

Herci a hudba to zachraňují. Takže člověk si málem neuvědomí, že příběhové línie jedou v těch nejotřepanějších kolejích. Myslím, že poprvé co jsem viděl zápletku partneři jdou od sebe, a pak každý balí někoho jiného a žárlí na sebe, v Slunce, seno a pár facek. A od té doby asi milionkrát. Ještě že to téma rakoviny není tak ohrané.

plakát

Metoda Markovič: Hojer - Ženská oběť (2024) (epizoda) 

Tyhle nadšené pětihvězdičkové recenze si musí psát samo Voyo, jinak to nechápu. Ano, herci jsou dobří, ano, kamera a kulisy jsou dobré. I ten nostalgický major Zeman přes svůj komunistický balast byl klasická detektivka, pátrání po vrahovi. Pokud chcete postupovat obráceně: tedy vraha známe a sledujeme jeho výslech, tak ty dialogy musí být excelentní a přinést nám něco navíc. Tady ale nic navíc nevidím. Prostě z prosťáčka postupně páčí přiznání k dalším vraždám. Sledovat to 57 minut je teda docela velká nuda.