Carl Hardee Sr. Returns

všechny plakáty
Krátkometrážní
USA, 2017, 3 min

Real Tom Hardy

Carl's Jr. touto parádnou kreatívnou reklamou oficiálne uzatvára 12 rokov svojho notoricky známeho marketingu a rovno predstavuje aj smerovanie do budúcna. Tieto tri minúty sú narvané odkazmi na ich predchádzajúce počiny, ktoré ich hodnotia v skutku veľmi šikovne – aj pozitívne, aj negatívne, win-win situácia. Esten si tu zahral fiktívnu postavu seniora Karla, ktorý má stelesňovať zakladateľa franšízy Carla Karchera. Zmena ich obchodnej stratégie bola neodvrátiteľná, jedného dňa prísť musela a lepší "turning point" než je tento si ani neviem predstaviť. (x) (x) ()

SOLOM. odpad!

No sláva a je tu konec? Nebo nový začátek? No každopádně mám za sebou tu hrůzu trapných reklam na burgery a sandwiche, které se nepochopitelně objevily na kdysi čistě filmové databázi. Možná některým u nich vyhládlo, jiným se líbily alespoň pěkné ženské - nicméně moc filmové inspirace se nám nedostalo. No a masově do hudebních videoklipů opravdu nejdu!!! ()

• Na konci reklamy se objeví Chevrolet Corvette C2 Convertible z roku 1967 v černé barvě. (J.F.B.)