Epizody(12)

Avinash Sabharwal (Abhishek Bachchan) má dokonalú rodinu. Manželka je uznávanou šéfkuchárkou v luxusnej reštaurácii, dcérka Siya (Ivana Kaur) zas dieťaťom, ktoré milujú nie len samotní rodičia, ale aj jej okolie. Všetko ide ideálne do momentu, kedy sa po Siyi jedného dňa zľahne zem. Ubehne 9 mesiacov, kým sa únoscovia ozvú s netradičnou požiadavkou. Pokiaľ chce Avinash opätovne vidieť svoju dcéru, musí spáchať premyslenú vraždu... (*CARNIFEX*)

rostsoft

Velmi zajímavý kriminální případ s netypickou tématikou. Rozhodně mohu říct, že nic podobného jsem ještě neviděl. Každopádně tento snímek určitě stojí za to, aby ho každý shlédl. Sice začátek byl takový toporný, ale od poloviny už se začala rozplétat celá zápletka. Raději bych tedy uvítal, kdyby se to rozplétalo až téměř na konci. Celému seriálu by to dalo tajemnější ráz. ()

K1okan1905

Hodně bavilo od začátku do konce, napínavý, tajemný, perfektně neukončený díly, že se člověk těšil na další  díl. U mě velká spokojenost 1 série 90%, 2 série 85% ()

Skeksis

Konečne niečo z Indie, kde nečurákujú v raťafáckych plachtách, ani namiesto súhlasu nekývajú hlavou ako keby im išla odpadnúť. Veľmi dobre premyslený seriál, kde som si zgustla na každom dieli. Najprv som si myslela, že ide o 7edem smrteľných hriechov v rámci kesťanstva. Omyl. Jasné, že v Indii nie. Namiesto Ježiša Krista a všetkých svätých tam poučuje nejaký cool Rávan, ktorý má namiesto siedmych smrteľných hriechov ešte o dva či tri podivné apelácie na nervy viac. Nedeje sa tam nijaká indická toxická maskulinita, z čoho som bola trochu (a milo) prekvapená. Beriem to ako Fincherov 7even v indickom prevedení. Ale možno ešte o niečo sofistikovanejší. ()

*CARNIFEX*

Snaživá India, ktorú k lepším číslam ťahá najmä originalita zápletky. To, čo začína ako obyčajný únos, sa odstupom času dostáva do sféry, ktorá rozhodne nie je tradičnou formou vývoja priamočiarych kriminálok. Nechcem tu nič rozvádzať, bola by škoda čokoľvek naznačovať, no poviem to takto. Kto má skúsenosti s Indickou tvorbou, nebude z absurdity príbehu prekvapený. Toto je totiž naozaj dosť prekombinovaný príbeh, v ktorom sa dostáva na mnohé aspekty, ako únos či vraždy sériového vraha, pričom nech sa zdá vývoj deja akokoľvek zreteľný a jasný, tak do určitého bodu skrátka nie je. Príde na pár twistov, ktoré milo prekvapia, no treba naozaj dodať, toto zrejme nebude šálka kávy pre každého. ()