Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Pasolini by sa podľa mňa cítil v tejto dobe ako opica v továrni na banány. Pretože kultový kruh hovna by mohol preniesť do reality šou, ktorých je teraz toľko, že už ani nemám prehľad. Teraz ľudia robia pre zviditeľnenie sa (z pre mňa nepochopiteľného dôvodu) oveľa horšie veci, ktoré zostanú vo virtuálnom priestore až do ich smrti a po ich smrti, takže to tam bude furt. Ha ha!

Červená tečka (2021)

Keby tam nebolo toľko plahočenia sa v snehu, tak by som dala aj plný počet za kreativitu. Na cedulke "Pes v aute" napísané "Neger v aute", v poslednej štvrtine sa dozvedieť o čo vlastne ide, a záver, ktorý konečne nie je optimistický, to ma dostalo. Morálne som na strane tých mladých - stihol by pribrzdiť, keby nerobili to, čo robili v aute, ale na druhej strane - Čo robilo decko samé na diaľnici? Mal si dať jeho psychopatický otecko pozor. Kokot!

Pán domu (2024) (seriál)

Výborne spracovaná hlúpa telenovela.

Dokonalá chůva (2019)

Keby som bola pestúnkou ja, začalo by sa to tak, ako tento film skončil. Pomerne nudné hrabanie sa v pieskovisku a maznanie sa s deťmi, až na občasné hryzance, vrčanie a šťanie do nočníka (dospelou osobou). Koniec však stál za dopozeranie, najmä posledných päť minút. Pozadie pestúnky však zostalo nedopovedané, nie je jasné, či to bola pravda a aké vzťahy mala s rodinami, v ktorých pracovala predtým. Paradoxne mi viac prekážali rodičia - najprv narobili deti, až potom si uvedomili, že ich nie sú schopní vychovávať sami. Aj keď máti mohla zostať s nimi doma aspoň do piatich rokov, hrabala sa do práce, lebo by ju s nimi jeblo. A otec nerobil vôbec nič. Toto je už trápna klasika.

Pavučina (2023)

Nejaký zdegenerovaný pavúk usilovne škrabká do steny a tvrdí, že je tvoja sestra. Rodičia jebnutí, spolužiaci jebnutí, takže by ste možno aj pristúpili na možnosť, že škaredá sestra za stenou je vaša najlepšia kamarátka. No a tak to išlo ďalej... Veľmi pomaly, scenár sa dá zhrnúť asi na jednu stranu, ale netreba to vzdávať, pretože koniec stál za to a pobavili ma halloweenski "koledníci" na konci.

Bling Ring: Jako VIPky (2013) odpad!

Citoví kripli a nevzdelaní feťáci, ktorých životnou náplňou je iba pariť a nosiť drahé handry, sa rozhodli, že môžu mať ešte viac drahých handier tak, že si ich proste ukradnú niekde vedľa od susedov, lebo nik tam asi nezatvára okná a dvere, alebo čo. Vtipné je, že ich ukradli rovnakým debilom, ako sú sami. No tí, ktorých vykradli, si aspoň sami zarobili (na rozdiel od Paris Retard Hiltonovej). Škoda, že vykrádanie poriadne nenatočili, lebo to tam nie je vidieť (na to jediné som sa tešila), iba zopár nekvalitných záberov. Keď už, tak to aspoň mali urobiť vo väčšom štýle - s kvalitnou kamerou a tak. Namiesto toho som videla neustále tliachanie škaredých ksichtov, ktoré si o sebe myslia priveľa. A to doteraz, lebo dostali smiešne tresty. Zle poskladané a nudné.

Život je Pez (2022)

Ľudia sú schopní utratiť peniaze za kadejaké pičoviny, aj za "zaručene" Hitlerov zub, či nohavičky Marilyn Monroe z Dark Webu dať milióny dolárov. Ale úprimne - keď zaplatia bez mihnutia oka dvanásťtisíc dolárov za škaredý kúsok plastu, ktorý sa čochvíľa rozpadne, pritom majú dom doslova naprataný podobnými škaredými kúskami v sklenených vitrínkach, ktoré predpokladám každú chvíľu leštia, tak by sa mali dať vyšetriť. Ten pán, vyzerajúci ako trpaslík z Mrázika, je celkom sympatický, ale žiaľ, mal s tým seknúť skôr. Každá značka je predsa pod licenciou. Nemôže sa predávať iba tak...

Jeden otec, tisíc dětí (2024) (seriál)

Haha! Tak vám treba! Máte tisíc detí so škaredým kreténom, ktoré budú možno tiež škaredí kreténi.  Najviac ma prekvapuje, že ženy boli schopné dať si do kundy jeho spermie, aj keď ho osobne spoznali. Ja by som sa ho nedotkla ani v rukaviciach. Mimochodom, odkedy je Nizozemsko štát? Je to historické územie, ale nie dnešný štát, ako tie debilné lesby z Ameriky išli nakoniec navštíviť. Ani asi nevedeli, kde letia...

Vražda (2007) (seriál)

Pekné.

Manželství po indicku (2020) (pořad) odpad!

Nejakí ľudia mi povedali, že si mám zobrať škaredého cigoša s minimom intelektu, zato s tisíc zlatými prsteňmi a diamantom namiesto mozgu, lebo vraj inak asi zomriem. Tak som si povedala, že okej. Budem sa tváriť ako šťastná nevesta. A všetko to predám Netflixu, aby natáčali to mizérium. Nechápem za čo tá teta dohadzovačka berie peniaze, a prečo už dávno nesedí v base.