Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Akční
  • Thriller

Euforie (2019) (seriál)

Neviem prečo eufória, neviem prečo taký gýč, neviem prečo také vysoké hodnotenia. Priveľa postáv, navyše nevyužitých, a tie posledné dva diely prvej série boli samé bla bla bla bla bla............ Takže som tie "psychologické" a pseudofilozofické drísty preklikala. Scenáristu asi vyhodili z psychológie, ak sa tam vôbec dostal, potom z filozofie a možno aj z niekade inde, tak všetku svoju frustráciu vypľul na klávesnicu notebooku, následne sa na ňu vyšťal, a potom si vyhonil na obrazovku. No a čo, že sa tam vykecáva transka, ktorá ani nevie, aké pohlavie vlastne chce byť, či aké pohlavie šukať, a vlastne vôbec nevie, čo chce? Odkedy je takýto seriál dobrý? Nie je to nič iné ako Beverly Hills 902 10 v dnešnej dobe. Tie "múdrosti" pre "násťročných" pretkané celým seriálom ma fakt srali. Nehovorím, že herectvo nebolo dobré, za to tá jedna.

Blue Bayou (2021)

Úchylné americké zákony v jej byrokratickom systéme Kórejcovi, ktorý ani nevie, ako sa tam ako dieťa dostal, spôsobili, že sa tam musel ako dospelý vrátiť. Pritom nevedel asi ani kváknuť po kórejsky. Séria odporných náhod a nedorozumení je vrcholne nasierajúca. Dialo sa tam v skratke to, že: posratému aj hajzel spadne na hlavu. Nebolo povedané odkiaľ presne je, či ho deportujú do Severnej alebo Južnej Kóreje, ale ak do Severnej, tak by som sa radšej utopila v tom močiari, či kde to chodil vegetovať. A dosť mi vadila hudba, ktorá tam cez "snové" a miestami zbytočné zábery vkuse prenikala. Radšej mám priamejší štýl, možno by to filmu pomohlo - niečo drsnejšie, napríklad ticho:)). Páčil sa mi koniec, ktorý bol bez zbytočného pátosu, na ktorom som sa napriek všetkej tej dráme, drááme, dráááme musela rehotať.

plakát

Pornographer (2018) (seriál) odpad!

Takúto úchylnú lobotomickú kravinu môžu vytvoriť iba Japonci. Režisér a scenárista v jednej osobe musí byť uslintaný nadržaný úchylný retard po lobotómii, po znásilnení celou japonskou armádou, po výplachu mozgu žieravinou, po prežití Hirošimy, po útoku Kamikadze, po zjedení pokazeného suši, po vychlastaní desiatich litrov saké, po pozretí si komplet japonského debilného akože porna, čo mu asi trvalo niekoľko rokov, alebo desaťročí. A to všetko s veľkým vejárom v zadku. Ak nie je, bola by som prekvapená. V naivnom divadle pre mentálne postihnutých sa dočkáte lepšieho herectva, aj keď tam iba stojí nejaký typ s Downovým syndrómom držiac nad sebou dáždnik, a celý čas iba hovorí, že "Prší!".

Mozaika (2018) (seriál)

Toľko drístov sa im vylievalo z papúľ, že sa aj Niagarské vodopády zastavili. Stará egoistická forela si myslela, že je asi Kleopatra alebo kto. Manipulovanie s ľuďmi evidentne nezvládala tak, ako si myslela. Skôr ňou manipulovali ostatní. Sharon Stone mám rada, ale keby som stretla takú piču, akú hrala, dala by som jej rovno po papuli. Nebavilo ma to. Slaboduché drísty a dej. Pozreté tri diely, ďalej nepokračujem, preto nehodnotím.

Bod varu (2021)

Keby som ja mala reštauráciu, na obed by som podávala „piču z ryžu“ a na večeru „španielske vtáky“. Príbor by bol plastový a podľa prívetivosti návštevníkov možno aj opľutý. Ak by niekto protestoval, dostal by vysoko hygienickou rukavicou preskúmanie hrubého čreva a jej následné strčenie do krku. A čo sa týka pitia, podávala by som jedine chirurgický lieh, alebo absint, po ktorom by hostia zabudli, čo vlastne jedli, ale bolo by im fajn, takže by mi dali dobré hodnotenia.

plakát

Nejhorší člověk na světě (2021)

Otravná ofrnená čúza, ktorá nevie, čo so sebou a nemá štipku súdnosti. Najprv ide študovať jedno, potom druhé, potom tretie, nakoniec nevyštuduje nič a robí predavačku. Najprv chce jedného chlapa, potom druhého, potom tretieho a neviem koľkého... Prvého oserie, a potom sa k druhému správa ako debilná fúria, lebo chce toho prvého, a nechce dieťa, potom chce dieťa, alebo neviem, čo vlastne chce... Proste piča! Strašne mi tam vadili tie snové bludy, že zastavila čas ostatných ľudí a ako drbnutá behala po ulici. Neviem, či to bolo myslené vážne, alebo si to iba predstavovala, ale tak či tak ma to štvalo. Tie scény po užití húb boli dobré. Režiséra mám rada, ale toto ma proste iritovalo debilitou hlavnej postavy.

Nitram (2021)

Škaredý zmrd, ktorý sa nie je schopný umyť ani učesať, už iba chýbalo, aby mu tiekla slina z papule, natrafí na podobne ohavnú kreatúru s desiatimi psami, mačkami, ktorá počúva otravné muzikály a má plnú riť peňazí. Tá naňho znenazdania prepíše celý svoj majetok. Lenže, keď idú dvaja cvoci v aute, nemôže to dopadnúť inak, ako nehodou. A škaredý zmrd dedí. Takže to zhrniem: nakúpil mrte zbraní bez zbrojného pasu, jazdil bez vodičáka, do Ameriky sa dostal pravdepodobne bez pasu, a nakoniec mu úplne preplo a vystrieľal tridsaťpäť ľudí. Takýchto ľudí treba držať na reťazi niekde v ústave, nie im predávať zbrane. Pokiaľ sa pamätám, tú prvú mu kúpil vlastný otec. Keď sa nad tým zamyslím, dnes sú plné školy detí s ADHD, Aspergerom, schizofréniou, neschopných udržať pozornosť a s výbuchmi zlosti. Takže sa môžeme tešiť na to, keď vyrastú a všetkých zabijú.

Paroží (2021)

Niekto má doma besných psov, niekto besných príbuzných, ktorých treba držať v suteréne na reťazi. Celkom chápem. No ale predstavte si, že by jelene boli mäsožravé. Najprv by zmizlo všetko osadenstvo lesa, potom celá civilizácia, a potom by sa asi zožrali navzájom. A na Zemi by KONEČNE nik nebol. Možno iba vtáky a hmyz, a tie by sa asi tiež navzájom zožrali. Takže cool.

plakát

Sorjonen: Krvavé poselství (2021)

Založiť anketu "Bez ktorých ľudí by bolo na svete lepšie?" zase nie je až taký zlý nápad. Ja by som hlasovala asi za polovicu ľudstva, vrátane mňa:)). Konečne by mali niektorí kreténi namiesto strachu pred Bohom, strach pred sériovým vrahom. Úplne pošahaný Sorjonen rieši úplne pošahaných cvokov. To bola skôr  komédia.

plakát

Do hloubky: Zmizení Birgit Meier (2021) (seriál)

Po povestnej nemeckej precíznosti tu nie je ani stopa. Zato typických nemeckých gýčov neúrekom. Ten policajt mal v garáži, či kde robil to interview, vypchatého diviaka. A tá zavraždená bola sama o sebe gýč. Možno ju preto zabil. Také naničhodné vyšetrovanie prípadu sa len tak nevidí. Cvok si tam celé roky pobehuje ako opica v továrni na banány, zabíja koho sa mu zachce, zahrabe to rovno doma, a nik nič nerobí. Ešte si uverejní v novinách riť a vtáka. Už iba takých by som zavrela. A ten brat sa dal do poriadneho vyšetrovania až v dôchodku. Prečo až vtedy? Nech mi nik nehovorí, že predtým nemal čas. Keby sa trošku nad tým zamyslel, na to, čo sa stalo, by prišiel oveľa skôr.

Ovládací panel