Kali: Nenechajme to plávať

všechny plakáty
Hudební / Krátkometrážní
Slovensko, 2020, 3 min

Kali

Nenechajme to plávať je videoklip od rapera Kaliho, ktorý vytvoril k projektu Nenechajme to plávať chytľavú pesničku, ktorá komunikuje potrebu ochrany životného prostredia, riek a vodných nádrží nevynímajúc, a to od úrovne každého jednotlivca. (nessbeal)

whack

„Ešte donedávna som sa tým nezaoberal ani ja. Pravda je taká, že príroda sa vďaka nám stráca.“ Je vždy super, ak takýto známy umelec sa začne zmysluplne angažovať a využije svoju popularitu na dobrú vec. #UpracmeSlovensko #niesomprasa ()

Radko

"Ryba sa v tej vode necíti jak doma pretože do nej špinu nahádzal niekto, a ten niekto to urobí na druhý deň znova, až kým zo Zeme sa nestane peklo.". Pochvala populárnemu Kalimu, že vytvoril enviro pieseň. Klip ukazuje najmä krásu a špinu dunajských zákutí, zatiaľ čo spevák s parťákom sa plavia na lodičke. Vďaka whackovi za avízo. Vzhľadom na text piesne a zobrazený plávajúci odpad by sa klip mohol volať aj Plastová krajina. ()

Trevor

Ja na rozdiel od Kaliho a ďalších internetových ochrancov prírody radšej zájdem do Slovenského raja a vraciam sa odtiaľ s vrecom plným odpadu iných ľudí...možno práve takých ktorí sa na internete angažujú v boji proti znečisťovaniu planéty. ()