Nadiya peče

• Velká Británie Nadiya Bakes
všechny plakáty
Velká Británie, 2020, 29 min

Nadiya Hussain se vrací k pečení a představuje spřízněné duše, které pečení baví stejně jako ji. A z trouby už voní úžasné dortíky a naprosto dokonalý chleba. (Netflix)

ABLABLABLA

OMG! Krásně barevný chutný pořad o vaření. U každého dílu jsem totálně slintala a hrozně mě bavily všechny ty barvičky, záběry z trouby a hlavně co? Boží a nepříliš složité recepty... některé neskutečně jednoduché. Taky tam byla spousta zajímavých a praktických vychytávek. Ne všechny recepty mě zaujaly stejně, ale dalo by se říci, že průměrně 2 recepty na díl jsem si poznačila. Některý díl třeba jen jeden, jiný všechny čtyři :D Samozřejmě nežijeme v Anglii, takže ne všechny produkty tu seženete běžně v obchodě, ale dají se snadno nahradit dostupnými věcmi (samokypřící mouka, clotted cream atd.) Už jsem vyzkoušela jeden recept - ne zrovna ten nejjednodušší, ale když jsem se řídila přesnými pokyny, povedl se dokonale - Money can't buy you happiness brownies a byly totálně boží. Všichni, kdo ochutnali, tak vzdychali blahem. Příští týden chci zkusit její Strawberry shortcake cupcakes :P Jediné, co mi vadilo, a proto nedávám plné hodnocení, bylo její "everything is the best" - aka u každého receptu řekla "this is the one and only/the one you need/the best you ever make/ultimate feel good/ perfect for sweet teeth/absolute favourite/one of my favourites" a hlavně všechno bylo "luxurious" a "indulgent" :D ()