Vánoční výsadek

• USA Operation Christmas Drop

Pečlivá poradkyně političky plánuje uzavření vojenské základny na tropickém ostrově, kde mají zajímavou vánoční tradici. A při tom se zamiluje do sympatického pilota. (Netflix)

wdc

Pro naivní nenáročné publikum, ale některé momenty byly fajn. Pro mě celkově těžko uvěřitelné. Americká armáda je jedna velká rodina která pomáhá a je fajn, lidé jí mají rádi a radostně jí mávají. Prostě americký naivní film. ()

mstychov

Myslim, ze ten film ma potencial. :) Moc se mi libi cely napad. Krasna muzika, fajn herci. Urcite stoji za zkouknuti. Otevrel mk v jistych vecech oci a myslim, ze se stane mou vanocni stalici. :) ()

gpx

Vlastně je to totální puliňárna, ale dá se na to koukat. Měl jsem z toho tak trochu pocit, že si scenárista přečetl román Hlava XXII a rozhodl se obsah naroubovat na vánoční romantickou šablonu. ()

zodiak217

Tento film bol tak nudný, ale tak, že človeku stačí vidieť len začiatok a koniec a do myslí si, čo tým tvorcovia chceli povedať. Ako bonus spojili bieleho sympaťáka a afro americkú ženu ako novy trend Netlixu boja proti rasovej diskriminácii v biznise. Prvoplanove, predvidatelne aj keď s peknou pointou, no nič to človeku nedá. Prepla a tým až do konca a je rád, že už idú záverečné titulky. ()

Tomas_PO

Vo Vianočnom čase zvykne Netflix vychrliť viacero romantických komédií, ktoré si divák pozrie len kvôli tomu, že leží na gauči a má chuť na simplicitné romantické komédie. No toto je už príliš za čiarou a totálna strata času, dokonca aj pri vysávaní či varení. A v podstate ide síce o nenápadnú, no totálne nekritickú americkú propagandu rokov 90tych. ()

Ronnie92

Teda nevím, nic moc. Nějak to na mě vůbec nepusobilo jako film. Udělat z toho 30minutový snímek by bylo mnohem lepší. ()

mia.com

Pusobilo to na me jako vymyvarna mozku, ktera ma jen ukazat, ze armada je skvela a prece jenom pomaha ubohym obcanum. Samozrejme hlavni hrdina je dokonaly samaritan, ktery zije jen pro to, aby pomahal. Bohuzel, palmy moc vanocni atmosku nenaladi. Ale scenerie hezke a jiank je to takova nijaka oddechovka. ()

NikiVai

Vzhledem k tomu, že šlo i film inspirovaný skutečnými činy letectva, tak mi to přišlo hodně přeslazené, ale předpokládám, že amíci to tak mají rádi. Mně to přišlo až úsměvné, na druhou stranu nebýt tohoto snímku, nikdy bych se o činech těchto lidí nedozvěděla. Víckrát ale vidět nemusím. ()

drago111 odpad!

Nesnáším tyhle sračky kde se armáda prezentuje jako lidumil, která nezabíjí a neshazuje bomby, ale humanitární pomoc. A nesmíme zapomenout na postavu tmavé pleti aby nás nikdo neobvinil z rasismu. Skoul jsem prvních 10 minut pak posledních 5 minut . Škoda , že mi tech 15 minut už nikdo nevrátí. ()