Reklama

Reklama

Ed Oxenbould

Ed Oxenbould

nar. 01.06.2001 (21 let)
Melbourne, Victoria, Austrálie

Biografie (1)

Ed Oxenbould se narodil 1. června 2001 v Sydney v New South Wales v Austrálii jako první dítě Di Adams a Jamieho Oxenboulda. Je synovcem australského herce Bena Oxenboulda. Momentálně se svou rodinou bydlí v Bondi Beach, kousek od jeho rodného Sydney. V roce 2009 přičichl poprvé k herectví v krátkém filmu JULIAN, za nějž byl nominován na AACTA Award za nejlepší dětský výkon. Od roku 2010 se pravidelně až do teď objevuje v australském seriálu PUBERTY BLUES. Do… (více)

Zajímavosti (4)

The Visit (2015)

  • Tyler (Ed Oxenbould) na konci filmu rapuje o svém boji o život a přežití v domě prarodičů a zmiňuje, že: "Přežil stejně jako Mel Gibson ve Smrtonosné zbrani 2 (1989)". Ve Smrtonosné zbrani 2 zabije Mel Gibson jednoho z padouchů tím, že mu několikrát za sebou přibouchne hlavu dveřmi od auta. Tyler zase zabije dědečka (Peter McRobbie) tím, že mu hlavu přibouchne dveřmi od ledničky. (Alfréda)

The Visit (2015)

  • Když Tyler (Ed Oxenbould) mluví o své hudbě, nazývá sám sebe Tyler the Creator. Tyler the Creator je ve skutečnosti černošský rapper, jehož texty písní lze označit za lyrické hororové příběhy. (Alfréda)

Galerie (41)

Reklama

Herec

Host

Pořady
2017

The IMDb Show

Ovládací panel

Reklama

Reklama