Reklama

Reklama

Christina Große

nar. 23.09.1970 (50 let)
Blankenhain, Východní Německo

Galerie (212)

Herec

Filmy
2021

Das Versprechen (TV film)

 

Mission Ulja Funk

2019

Sag Du Es Mir

 

Tage des letzten Schnees (TV film)

2018

Der süße Brei (TV film)

 

Getrieben (TV film)

 

Opa wird Papa (TV film)

 

Petting statt Pershing

 

Polizeiruf 110 - Kindeswohl (TV film)

Reklama

Reklama

2017

Das Leben Danach (TV film)

 

Die Konfirmation (TV film)

 

Ein Dorf rockt ab (TV film)

 

Eltern allein zu Haus: Die Schröders (TV film)

 

Eltern allein zu Haus: Die Winters (TV film)

 

Eltern allein zu Haus: Frau Busche (TV film)

 

Familie Lotzmann auf den Barrikaden (TV film)

 

Polizeiruf 110 - Dünnes Eis (TV film)

2015

Alki Alki

 

Anderst schön (TV film)

 

Blindgänger (TV film)

 

Brief an mein Leben (TV film)

 

Léto u Mazurských jezer (TV film)

 

Mordshunger - Verbrechen und andere Delikatessen: Wilder Westen (TV film)

2014

Be My Baby (TV film)

 

Der Fall Bruckner (TV film)

 

Neufeld, mitkommen! (TV film)

 

Spreewaldkrimi - Mörderische Hitze (TV film)

2013

Die Frau, die sich traut

 

Můj svět je disco

 

Osudný případ (TV film)

 

Sputnik

 

Willkommen auf dem Land (TV film)

2012

Alleingang (TV film)

 

Der Klügere zieht aus (TV film)

 

Für Elise

 

Polizeiruf 110 - Eine andere Welt (TV film)

 

Wunschkind (TV film)

 

Štěstí

2011

Die Lehrerin (TV film)

 

In den besten Jahren (TV film)

 

Mandy will ans Meer (TV film)

 

Velký sen

2010

3

 

Cindy liebt mich nicht

 

Cíl: svoboda (TV film)

 

Die Friseuse

2009

Meine Tochter und der Millionär (TV film)

 

Polizeiruf 110 - Fehlschuss (TV film)

2008

Mordgeständnis (TV film)

 

Noc před očima (TV film)

 

Zaslepený pomstou: Rodina v ohrožení (TV film)

2007

Alle Alle

 

Du Gehörst mir (TV film)

 

Ein verlockendes Angebot (TV film)

 

Kuckuckszeit (TV film)

 

Partnertausch (TV film)

 

Podezřelý z vraždy (TV film)

2006

Die Könige der Nutzholzgewinnung

 

Stopa naděje (TV film)

2005

Netto

 

Sperling und die Katze in der Falle (TV film)

 

Talk to Me (TV film)

2003

Ein Schiff wird kommen

 

Solo für Schwarz - Tod im Park (TV film)

2001

Julie's Geist

 

Oliver Bukowskis 'Gäste' (TV film)

1995

Das Versprechen

 

Doppelter Einsatz - Ein Mittwoch (TV film)

1976

Fehlschuß (TV film)

TV seriály
2020

Für immer Sommer 90

2019

Místo činu

 

Angriff auf Wache 08 (S50E28)

 

Das Monster von Kassel (S50E17)

 

Väter - Allein zu Haus

2018

Lena Lorenz

 

Mutter für drei Tage (S04E02)

 

Letzte Spur Berlin

 

Unvergessen (S07E02)

 

Místo činu

 

Die robuste Roswita (S49E24)

 

Sonnenwende (S49E18)

 

Waldlust (S49E10)

2017

Das Institut, Oase des Scheiterns

2015

Kriminalista

 

Hráč (S10E05)

 

Správná dvojka

 

Beste Freunde (E62)

 

Weinberg

 

Erkenntnis (E06)

 

Schmerzen (E05)

 

Trauma (E04)

  více epizod (3)
2014

Kommissarin Lucas

 

Der nette Herr Wong (E21)

2013

Letzte Spur Berlin

 

Hoffnungsträger (S02E01)

 

SOKO Wismar

 

Ein Zipfel vom Glück (S10E21)

2012

Kriminálka Stuttgart

 

Papakind (S03E24)

 

Místo činu

 

Borowski und der freie Fall (S43E25)

 

Tlusťoch

 

Hranice (S04E01)

2011

Bella Block

 

Stich ins Herz (E30)

 

Místo činu

 

Edel sei der Mensch und Gesund (S42E11)

2010

Jezero Weissensee

 

Am Ende des Tages (S01E06)

 

Das Konzert (S01E05)

 

Eine alte Leidenschaft (S01E04)

  více epizod (3)
 

Místo činu

 

Poslední pacient (S41E28)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Ganz nah dran (S10E11)

2009

Der kleine Mann

 

Flemming

2007

Dr. Psycho - Die Bösen, die Bullen, meine Frau und ich

 

GSG 9: Speciální jednotka

 

Kriminalista

 

Ideální oběť (S02E04)

 

Místo činu

 

Kolín - Špinavý policajt (S38E31)

 

Policie Hamburk

 

Klam a mam (S01E18)

 

Post Mortem

2006

Das Duo

 

Auszeit (E11)

 

Spreewaldkrimi

2005

Místo činu

 

Bez dechu (S36E28)

 

Todesengel (S36E19)

 

SOKO Wismar

 

La Paloma (S03E11)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Die Moorleiche (S05E25)

2004

Wilsberg

 

Tödliche Freundschaft (E12)

2003

Speciální tým Kolín

2002

Kobra 11

 

Falešná hra (S05E12)

2001

40. okrsek

2000

Bella Block

 

Abschied im Licht (E07)

 

Stubbe - Von Fall zu Fall

 

Blattschuss (E18)

 

Baby-Deal (E16)

1997

Die Schule am See

 

Park Hotel Stern

 

Stubbe - Von Fall zu Fall

 

Stubbe und Elli (E11)

1996

Sperling

1995

Hotel Hansson

1994

Dvojí nasazení

1986

Großstadtrevier

1971

Volejte policii 110

Dokumentární
2016

Letzte Ausfahrt Gera - Acht Stunden mit Beate Zschäpe (TV film)

2014

Deníky 1. světové války (TV seriál)

2012

Friedrich - Ein deutscher König

2006

Mätressen - Die geheime Macht der Frauen (TV film)

Krátkometrážní
2019

Das Mensch

2010

Taschengeld (studentský film)

Host

Pořady
2016

Ringlstetter

1981

Löwenzahn

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama